Kategorie

Muconatural Complete, syrop dla dzieci od 1 roku i dorosłych, 128 g

Cena
18,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Muconatural Complete Syrop to wyrób medyczny przeznaczony do stosowania w celu leczenia suchego i mokrego kaszlu oraz w szczególności kaszlu związanego z zakażeniami górnych dróg oddechowych. Syrop działa na podrażnioną błonę śluzową poprzez nawodnienie śluzu, co umożliwia jego usunięcie drogą fizjologiczną oraz poprzez zapobieganie kontaktu błony śluzowej z zewnętrznymi czynnikami drażniącymi poprzez utworzenie "filmu" obronnego.

Zastosowanie

W leczeniu suchego i mokrego kaszlu oraz w szczególności w leczeniu kaszlu związanego z zakażeniem górnych dróg oddechowych. Dla dorosłych i dzieci powyżej 1 roku życia.

Sposób użycia

Dzieci 1-6 lat: 5ml (1 łyżka miarowa) 2 razy na dobę, dzieci powyżej 6 lat: 10ml (2 łyżki miarowe) 2 razy na dobę, dorośli 10ml (2łyżki miarowe) 2-3 razy na dobę. W razie potrzeby syrop można przyjmować do 4 razy na dobę, również w krótkich odstępach czasu. Wstrząsnąć przed użyciem.

Składniki

Substancje czynne: kompleks Poliflav M.A.: wyselekcjonowany składnik polisacharydowy z babki lancetowatej oraz wyselekcjonowany składnik flawonoidowy z tymianku, miód. Pozostałe składniki: cukier trzcinowy, woda sok cytrynowy, naturalne aromaty: pomarańczowy i brzoskwiniowy, guma ksantanowa, guma arabska. Każda łyżka miarowa (5 ml) zawiera około 4,1 g cukru.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość lub alergia na jeden lub wiecej składników produktu.

Ważne wskazówki

Nie zawiera glutenu.
Obecność niewielkich, nierozpuszczalnych cząstek stałych wynika z naturalnego składu syropu i nie pogarsza jego jakości.
Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia butelki.
Po każdym użyciu dokładnie umyć łyżkę miarową.
Przechowywac w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła oraz w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dystrybutor

Sanofi Aventis Sp. z o.o.,
ul. Bonifraterska 17,
00-203 Warszawa