Popularne
Mugga Insect Repellent, spray na komary, kleszcze i muszki dla dzieci od 2 lat, DEET 9,5%, 75 ml
Popularne

Mugga Insect Repellent, spray na komary, kleszcze i muszki dla dzieci od 2 lat, DEET 9,5%, 75 ml

Cena: 15,99 zł

Cena jednostkowa: 21,32 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny

Mugga Insect Repellent, spray na komary, kleszcze i muszki dla dzieci od 2 lat, DEET 9,5%, 75 ml - opis produktu

Preparat działa odstraszająco na komary, kleszcze, meszki, muchy, bąki (muchy końskie), kuczmany, moskity i roztocz. Pojedyncza aplikacja chroni średnio przez 6 godzin do zastosowania w klimacie umiarkowanym oraz od 2 do 6 godzin w klimacie tropikalnym. 
 
Preparat posiada przyjemny eukaliptusowy zapach oraz wysoki czas działania, nie jest tłusty i łatwo się aplikuje. Mugga idealnie sprawdza się zarówno w klimacie tropikalnym oraz europejskim i jest przeznaczona przede wszystkim dla chcących uchronić się przed insektami m.in.:
- dla osób lubiących czynny wypoczynek na łonie natury i chcących zabezpieczyć się przed komarami, meszkami czy kleszczami roznoszącymi boreliozę, kleszczowe zapalanie mózgu i inne choroby odkleszczowe;
- osób wyjeżdżających do stref zagrożenia chorobami tropikalnymi m.in. malarią, żółtą febrą, dengą i innymi groźnymi chorobami stref tropikalnych;
- wędkarzy, myśliwych i leśników;
- ogrodników i rolników;
- żołnierzy i innych służb mundurowych;
- osób pracujących w warunkach zalesionych;
- survivalowów i paintballowców;
- młodzieży uczestniczącej w obozach i koloniach.
 
Wskazania: odstraszanie owadów. Dla dorosłych i dzieci od 2 roku życia.
 
Sposób użycia: rozpylić niewielką ilość produktu (około 1ml na 600cm2 skóry) na odsłonięte części ciała, a następnie za pomocą dłoni. Stosować bezpośrednio na twarz - nanosić za pomocą dłoni. Stosować 1-2 razy dziennie. Nie stosowac u dzieci ponizej 2 roku życia, a u dzieci poniżej 12 roku życia ograniczyć stosowanie do jednej aplikacji dziennie.
 
Składniki: zawiera substancje czynną N, N-dietylo-m-toluamid (DEET) 101g/L, etanol 368,5/L, benzoesan denatonium 0,01g/L oraz frakcje olejków roślinnych.
 
Czynniki takie jak temperatura i wilgotność powietrza oraz potliwość skóry mogą mieć wpływ na skuteczność produktu.
 
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
 
Środki ostrożności: łatwopalna ciecz i pary. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, żródęł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić, nie jeść, nie pić podczas używania produktu. Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Zawiera geraniol - może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Nie stosować na tworzywa sztuczne i powierzchnie lakierowane.
 
Pierwsza pomoc: generalna zasada - w razie wątpliwości lub jeśli objawy  się  utrzymują zawsze należy wezwać lekarza. Nie wywoływać wymiotów u osoby nieprzytomnej. Narażenie inhalacyjne: zapewnić dostęp świeżego powietrza. w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy zasięgnąć pomocy lekarza. Kontakt z oczami: dokładnie umyć, miękką, czystą wodą przez 15 minut bez zamykania oczu. Niezależnie od stanu początkowego skierować poszkodowanego  do okulisty i pokazać etykietę. Kontakt z otwartymi ranami lub uszkodzoną skórą: dokładnie umyć, miękką, czystą wodą. W przypadku połknięcia : wypić 1 lub 2 szklanki wody i wywołać wymioty, jeśli to koniecznie zasięgnąć porady lekarza.
 
Podmiot odpowiedzialny:
Jaico RDP NV 1545
B-3660 Opglabbeek, Belgia