Multi-Gyn, zestaw do przygotowywania irygacji, 1 irygator + 10 tabletek

Multi-Gyn, zestaw do przygotowywania irygacji, 1 irygator + 10 tabletek

Cena: 42,49 zł

Cena jednostkowa: 42,49 zł za 1 zestaw
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny inny
Producent: Q-PHARMA
Grupa: Multi-Gyn

Multi-Gyn, zestaw do przygotowywania irygacji, 1 irygator + 10 tabletek - opis produktu

Multi-Gyn, irygator dopochwowy, 1 sztuka: 

Jest przyjazny kobiecie, ergonomiczny i może być używany w każdej wybranej pozycji.  Ma optymalny efekt spłukujący dzięki temu, że płyn wydostaje się z aplikatora na boki jak i do przodu. 

Irygator składa się z miękkiego pojemnika z giętką szyjką. Na pojemnik nakładany jest delikatnie zaokrąglony aplikator z wbudowanym zaworem silikonowym. Pojemnik łatwo można ścisnąć jedną ręką.  Dzięki silikonowemu zaworowi, płyn może być jedynie wyciskany z irygatora na zewnątrz, a nie zasysysany z pochwy do środka. Ponadto zawór zabezpiecza przed nadmiernym ciśnieniem w pochwie, dzięki czemu stosowanie tego wyrobu jest całkowicie bezpieczne. 

Zastosowanie: do higieny ogólnej pochwy.

Sposób użycia: stosować dopochwowo przy użyciu irygatora Multi-Gyn. Rozpuścić 1 tabletkę Multi-Gyn w letniej wodzie w pojemniku irygacyjnym. Zamocować aplikator na pojemniku irygacyjnym i wsunąć aplikator do pochwy. Delikatne i całkowite ściśnięcie pojemnika zapewnia dokładne spłukanie pochwy płynem irygacyjnym.

Ważne wskazówki: 
Nie stosować jako środka antykoncepcyjnego. 
Nie wolno gotować, ani nie umieszczać w gorącej, wrzącej wodzie-grozi to nieodwracalną deformacją. 
W przypadku zabrudzenia ożebrowanej części pojemnika, zalecamy jego umycie przy pomocy szczoteczki.
 
Multi-Gyn, tabletki do przygotowania irygacji, 10 sztuk:
 
Rozpuszczalne tabletki Multi-Gyn zawierają skoncentrowane składniki naturalne bez dodatku środków konserwujących. Tabletki pozwalają na przygotowanie doskonale skomponowanego płynu irygacyjnego umozliwiającego bezpieczną i skuteczną higienę pochwy. Zawierają składniki, które wspomagają rozwój bakterii kwasu mlekowego oraz wyciąg z aloesu optymalizujący stan tkanek. Tabletki Multi-Gyn najlepiej stosować w połączeniu z irygatorem Multi-Gyn w celu zapewnienia optymalnej higieny intymnej, zapobiegania oraz wspomagania leczenia infekcji pochwy, zarówno grzybiczych jak i bakteryjnych.
 
Zastosowanie: zachowanie ogólnej higieny intymnej; przy dolegliwościach takich jak: nadmierne upławy, nieprzyjemny zapach, świąd, podrażnienia lub pieczenie w pochwie; w celu zapobiegania infekcjom pochwy i jako środek wspomagający leczenie infekcji grzybiczych i bakteryjnych.
 
Sposób użycia: stosować dopochwowo przy użyciu irygatora Multi-Gyn. Rozpuścić 1 tabletkę Multi-Gyn w letniej wodzie w pojemniku irygacyjnym. Zamocować aplikator na pojemniku irygacyjnym i wsunąć aplikator do pochwy. Delikatne i całkowite ściśnięcie pojemnika zapewnia dokładne spłukanie pochwy płynem irygacyjnym.
 
Skład: sodium bicarbonate, citric acid, aloe vera powder, lactose, ascorbic acid.

Ważne wskazówki: 
Tabletki nie wywołują żadnych działań niepożądanych. 
Produkt nie zawiera hormonów, konserwantów, substancji zapachowych czy toksycznych. 

Dystrybutor w Polsce: 
Qpharma Sp. z o.o.,
ul. Wichrowa 7F/10,
04-682 Warszawa.