Kategorie

Mustela Bebe Stelatopia, krem myjący, od urodzenia, 500 ml

Cena jednostkowa: 10,00 zł za 100 mililitrów
Cena
49,99 zł
Produkt dostępny
Wysyłamy w 2 dni robocze!

Opis produktu

Krem delikatnie myje, jednocześnie chroniąc skórę niemowląt i dzieci, naychmiast koi uczucie podrażnienia i napięcia skóry. Pozostawia skórę elastyczną, miękką i jedwabiście gładką. Nie szczypie w oczy, fizjologiczne pH. Krem myjący do twarzy i ciała pozostawia skórę elastyczną, miękką i nawilżoną. Chronione patentem naturalne składniki odżywcze: destylat oleju słonecznikowego ma właściwości kojące, dostarcza skórze lipidy niezbędne do budowy bariery ochronnej. Avocado Perseose chroni bogactwo komórkowe, nawilża i odbudowuje barierę narażonej na codzienne uszkodzenia skóry atopowej. Bardzo łagodne środki powierzchniowo czynne delikatnie myją, nie uszkadzając skóry. Gliceryna pochodzenia roślinnego ma właściwości nawilżające, ogranicza utratę wody z naskórka.

Zastosowanie

Krem myjący, do twarzy i ciała, do stosowania od pierwszych dni życia, również u noworodków bezpośrednio po opuszczeniu oddziału neonatologii.

Sposób użycia

Stosuj produkt już od pierwszych dni życia. Nanieś krem na mokrą skórę dziecka. Umyj ciało i twarz. Spłucz, delikatnie osusz skórę dziecka, bez pocierania. Może być stosowany codziennie lub w okresach nawrotu choroby.

Dodatkowe informacje

Testowany pod kontrolą dermatologów i pediatrów. Wysoka tolerancja, hipoalergiczny - formuła opracowana w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych.