MUSTELA Maternite, krem przeciw rozstępom, bezzapachowy, 150ml

MUSTELA Maternite, krem przeciw rozstępom, bezzapachowy, 150ml

Cena: 60,99 zł

Cena jednostkowa: 40,66 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Dermokosmetyk
Producent: MUSTELA

MUSTELA Maternite, krem przeciw rozstępom, bezzapachowy, 150ml - opis produktu

Dzięki formule opracowanej specjalnie dla kobiet w ciąży Krem przeciw rozstępom Mustela sprzyja zapobieganiu oraz redukcji pojawiających się rozstępów dzięki innowacyjnemu połączeniu składników czynnych naturalnego pochodzenia:

Opatentowana receptura zapobiega rozstępom i stymuluje produkcję włókien podtrzymujących skórę. Pozwala to zwiększyć elastyczność i sprężystość skóry: wskutek tego jest ona odporniejsza na działanie czynników powodujących tworzenie się rozstępów.

Zawarty w produkcie peptydy awokado: łagodzą uczucie napięcia skóry, która jest elastyczna i przygotowana na zachodzące zmiany. Arabinogalaktan: poprawiają elastyczność i sprężystość skóry. Perełkowiec japoński i oligoelementy: stymulują odnowę komórkową. Wosk pszczeli i Masło shea: nawilżają skórę i pozostawiają ją miękką. Peptydy awokado: łagodzą podrażnienia i zmniejszają reaktywność skóry.

Wskazania: dla kobiet w ciąży, do zapobiegania powstawaniu rozstępów i redukcji tworzących się rozstępów.

Sposób użycia: nakładaj rano i wieczorem na skórę brzucha, piersi, bioder i ud. Masuj do momentu całkowitego wchłonięcia się kremu. Ze względu na bogatą zawartość naturalnych gum w czasie aplikacji kremu przeciw rozstępom mogą tworzyć się małe grudki, szczególnie na skórze bardzo suchej. Aby tego uniknąć, starannie wmasuj krem w skórę natychmiast po aplikacji. W przypadku porodu przez cesarskie cięcie odczekaj kilka tygodni, zanim zaczniesz wmasowywać produkt w strefie blizny. Zapobiegawczo stosuj krem od początku ciąży do końca pierwszego miesiąca po porodzie. W przypadku powstających rozstępów nakładaj krem, wmasowując go miejscowo w skórę od momentu pojawienia się zmian przez kolejne 2 do 3 miesięcy. Można stosować w czasie laktacji, zachowując zasady higieny przed podaniem dziecku piersi (sutki czyste i wolne od kremu).

Główne składniki: peptydy awokado, arabinogalaktan, perełkowiec japoński i oligoelementy, wosk pszczeli i masło shea, peptydy awokado.