MUSTELA Maternite, olejek przeciw rozstępom, 105ml

MUSTELA Maternite, olejek przeciw rozstępom, 105ml

36,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 35,23 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: MUSTELA

MUSTELA Maternite, olejek przeciw rozstępom, 105ml - opis produktu

Bogaty Olejek MUSTELA Maternite przeciw rozstępom o formule tzw. olejku suchego szybko się wchłania i pozostawia skórę jedwabiście delikatną. Jest lekki i nadaje skórze delikatny zapach z nutą róży, bergamotki i śliwki. Dzięki temu może być stosowany w okresie, kiedy wzrasta wrażliwość na zapachy. Główne aktywne składniki pochodzenia naturalnego: Lupeol - naturalny składnik pochodzący z nasion łubinu pomaga skórze pozostać bardziej elastyczną zapobiegając w ten sposób powstawaniu rozstępów. Bogate w składniki olejki z nasion granatu, awokado, dzikiej róży i baobabu odżywiają skórę i zwiększają jej elastyczność i sprężystość, pozostawiając ją miękką i jedwabiście delikatną.

Wskazania: zapobieganie powstawaniu rozstępów. Pielęgnacja skóry podczas ciąży.

Sposób użycia:stosuj olejek przeciw rozstępom od samego początku ciąży i po porodzie. Masuj delikatnie skórę brzucha, piersi, bioder i ud codziennie rano i wieczorem. Może być stosowany w okresie laktacji przy zachowaniu ogólnych zasad higieny. Można stosować w okresie karmienia, zachowując ogólne zasady higieny przed podaniem dziecku piersi (sutki czyste i wolne od olejku).

Główne składniki: olejek słonecznikowy, olejek z awokado, witamina E, olejek z pestek granatu, olej różany, olej z baobabu, ekstrakt z łubinu.