MUSTELA Maternite, olejek przeciw rozstępom, 105ml

MUSTELA Maternite, olejek przeciw rozstępom, 105ml

36,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 35,23 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: MUSTELA

MUSTELA Maternite, olejek przeciw rozstępom, 105ml - opis produktu

Opracowana specjalnie dla kobiet w ciąży i młodych mam, olejek pielęgnacyjny przeciw rozstępom Mustela 9 Miesięcy pomaga zapobiegać rozstępom dzięki wyjątkowemu połączeniu w 100% roślinnych olejków oraz aktywnego składnika pochodzenia naturalnego. Lupeol, chroniony patentem aktywny składnik pochodzenia naturalnego aktywuje produkcję włókien podtrzymujących skórę. Poprawia się elastyczność skóry, dzięki czemu jest ona odporniejsza na rozciąganie. Skóra jest odżywiona i bardziej sprężysta dzięki cennym olejkom z nasion granatu, dzikiej róży i baobabu. Skóra jest odżywiona, nawilżona i chroniona dzięki olejkowi z awokado i z nasion słonecznika.
 
Wskazania: olejek przeciw rozstępom w okresie ciąży oraz po porodzie.
 
Sposób użycia: stosuj olejek przeciw rozstępom od pierwszych miesięcy ciąży i przez pierwsze 3 miesiące po porodzie. Raz lub dwa razy dziennie rozpyl niewielką ilość olejku w zagłębieniu dłoni, a następnie nałóż na skórę brzucha, piersi, bioder oraz ud i delikatnie wmasuj.
Przechowywać w temperaturze pokojowej i chronić przed światłem.
 
Można stosować w okresie karmienia, zachowując ogólne zasady higieny przed podaniem dziecku piersi (sutki czyste i wolne od olejku).
 
Składniki aktywne: lupeol, olejki z nasion granatu, dzikiej róży i baobabu, olejek z awokado, olej słonecznikowy.
 
Nie zawiera olejów mineralnych, olejków eterycznych i silikonu.
 
Olejki roślinne zawarte w tym produkcie mogą powodować lekkie zmiany zapachu i zabarwienia kosmetyku. Zjawisko to jest naturalne i nie ma wpływu na skuteczność ani bezpieczeństwo stosowania produktu.