MUSTELA Maternite, żel ujędrniający do ciała, 200ml

MUSTELA Maternite, żel ujędrniający do ciała, 200ml

64,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 32,50 zł za 100 ml

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: MUSTELA

MUSTELA Maternite, żel ujędrniający do ciała, 200ml - opis produktu

Modelowanie sylwetki po porodzie Mustela 9 Miesięcy o formule opracowanej specjalnie dla skóry po porodzie pozwala zapobiec wiotczeniu skóry i usunąć nadmiar tłuszczu nagromadzony w czasie ciąży dzięki składnikom czynnym naturalnego pochodzenia. Połączone działanie elastoregulatora, lupeolu i centella asiatica (wąkrotki azjatyckiej) pozwala przywrócić jędrność tkanek. Kompleks ekstraktów roślinnych, m.in. perełkowca japońskiego o właściwościach drenujących, pomaga odzyskać sylwetkę sprzed ciąży. Peptydy awokado uzupełniają poziom lipidów w skórze i koją podrażnienia, co pozwala poprawić jakość skóry.
 
Wskazania: przeznaczony dla kobiet po porodzie.
 
Sposób użycia: przynajmniej przez miesiąc nakładać żel codziennie rano i wieczorem, wmasowując go w skórę brzucha, bioder, ud i piersi. W przypadku porodu przez cesarskie cięcie odczekaj kilka tygodni, zanim zaczniesz wmasowywać żel w okolicę blizny. Można stosować w czasie laktacji, zachowując zasady higieny przed podaniem dziecku piersi (sutki czyste i wolne od kremu).
 
Składniki aktywne: połączone działanie elastoregulatora, lupeolu i centella asiatica ,perełowiec japoński, peptydy awokado.
Nie zawiera  parabenów, ftalanów, fenoksyetanolu, chlorfenezyny.