MUSTELA Sun, mleczko przeciwsłoneczne do twarzy, SPF50+, 40ml

MUSTELA Sun, mleczko przeciwsłoneczne do twarzy, SPF50+, 40ml

26,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 67,48 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: MUSTELA

MUSTELA Sun, mleczko przeciwsłoneczne do twarzy, SPF50+, 40ml - opis produktu

Mleczko przeciwsłoneczne SPF50+ do ochrony przeciwsłonecznej wrażliwej skóry dzieci i niemowląt. Płynna i aksamitna konsystencja sprawia, że mleczko łatwo rozprowadza się i nie pozostawia lepkiej warstwy. Skóra po zastosowaniu jest gładka, miękka i dobrze nawilżona. Po nałożeniu produkt jest niewidoczny na skórze i nie brudzi odzieży. Mleczko jest wysoce odporne na działanie wody, potu oraz ocieranie spowodowane kontaktem skóry z ręcznikiem lub ubraniami. System filtrów organiczno-mineralnych zapewnia bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVB (faktor SPF50+), a także UVA, dostosowaną do potrzeb delikatnej skóry niemowląt i dzieci. Chroniony patentem kompleks roślinny na bazie awokado oraz witamina E o działaniu przeciwutleniającym, sprawia, że mleczko zapewnia wzmożoną ochronę komórek pozwalającą zachować naturalne mechanizmy obronne skóry i zapobiega uszkodzeniom na poziomie komórkowym. Olejek z awokado wzmacnia barierę skórną i ogranicza odwadnianie się skóry.

Wskazania: bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna delikatnej skóry dzieci i niemowląt; skóra wrażliwa i nietolerująca słońca.

Sposób użycia: do twarzy: w celu zachowania optymalnej ochrony nakładaj obficie na osuszoną skórę, nie rzadziej niż co 2 godziny i po każdej kąpieli. Unikaj bezpośredniej ekspozycji niemowląt i małych dzieci na słońce.

Główne składniki: system filtrów w 100% organiczno-mineralnych, kompleks roślinny na bazie awokado, witamina E, estry jojoby.