MUSTELA Sun, mleczko przeciwsłoneczne do twarzy SPF50+, 40ml

26,89 Cena brutto
Rodzaj: Dermokosmetyk
Producent: MUSTELA

MUSTELA Sun, mleczko przeciwsłoneczne do twarzy SPF50+, 40ml - opis produktu

Mleczko przeciwsłoneczne SPF50+, opracowane w efekcie ważnych odkryć dokonanych w dziedzinie reakcji skóry dziecka na promieniowanie słoneczne, przeznaczone jest specjalnie do ochrony przeciwsłonecznej wrażliwej skóry dzieci i niemowląt. Płynna i aksamitna konsystencja sprawia, że mleczko łatwo rozprowadza się i nie pozostawia lepkiej warstwy. Skóra po zastosowaniu jest gładka, miękka i dobrze nawilżona. Po nałożeniu produkt jest niewidoczny na skórze i nie brudzi odzieży. Mleczko jest wysoce odporne na działanie wody, potu oraz ocieranie spowodowane kontaktem skóry z ręcznikiem lub ubraniami.

System filtrów organiczno-mineralnych zapewnia bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVB (faktor SPF50+), a także UVA, dostosowaną do potrzeb delikatnej skóry niemowląt i dzieci. Chroniony patentem kompleks roślinny na bazie awokado oraz witamina E o działaniu przeciwutleniającym, sprawia, że mleczko zapewnia wzmożoną ochronę komórek pozwalającą zachować naturalne mechanizmy obronne skóry i zapobiega uszkodzeniom na poziomie komórkowym. Olejek z awokado wzmacnia barierę skórną i ogranicza odwadnianie się skóry.

Wskazania: bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna delikatnej skóry dzieci i niemowląt; do twarzy; do stosowania od pierwszej eksopzycji na słońce. 


Sposób użycia: w razie konieczności nałóż grubą warstwę mleczka na skórę twarzy oraz ciała dziecka przed ekspozycją na działanie promieni słonecznych i powtarzaj tę czynność co najmniej raz na 2 godziny, a także każdorazowo po kąpieli. Aplikacja zbyt małej ilości produktu zmniejsza poziom ochrony. Nie zaleca się bezpośredniej ekspozycji na słońce dzieci w wieku poniżej 3. lat.

Składniki aktywne: system filtrów w 100% organiczno-mineralnych zawierający Tinosorb S i TiO2 naturalnego pochodzenia, kompleks roślinny na bazie awokado, witamina E, olejek z awokado.

86% składników pochodzenia naturalnego.
Produkt hipoalergiczny.
Przetestowany pod kontrolą dermatologów i pediatrów dla optymalnego bezpieczeństwa.
Nie zawiera nanocząsteczek, alkoholu, parabenów, fenoksyetanolu.
Wysoka tolerancja.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: