Mustico, opaska odstraszająca komary i meszki, 1 sztuka

Mustico, opaska odstraszająca komary i meszki, 1 sztuka

Kategorie

Mustico, opaska odstraszająca komary i meszki, 1 sztuka

Cena jednostkowa: 12,39 zł za 1 sztukę

Cena
12,39 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
 • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
 • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Silikonowa, wodoodporna opaska na komary i meszki Mustico nasączona jest Citriodiolem® - innowacyjnym repelentem w 100% naturalnego pochodzenia, o bardzo niskiej absorpcji transdermalnej. Może być stosowana u dzieci powyżej 5 lat. Efektywnie odstrasza komary i meszki w odległości 0,5 m od miejsca, w którym się znajduje. Doskonale sprawdzi się podczas wyjazdów wakacyjnych i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Jej skuteczność została potwierdzona badaniami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny.

Opska jest bardzo wygodna w użyciu. Można ją założyć na nadgarstek, kostkę lub przyczepić do ubrania w pobliżu odsłoniętych części ciała. Może być również przyczepiona do przedmiotów umieszczonych w bliskim otoczeniu np. do torebki, paska czy wózka. W pomieszczeniu zamkniętym opaskę można ściągnąć i położyć na miejscu, w którym ma ulatniać się jaj zapach. Łączny czas działania opaski to 4 godziny i przez ten czas może być wykorzystywana wielokrotnie. Nieużywaną najlepiej włożyć do oryginalnej torebki, by przedłużyć jej efektywność.

Wskazania

Dla dzieci powyżej 5 roku życia i dorosłych w celu ochrony przed komarami i meszkami. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Sposób użycia

 • Opaskę należy wyjąć z opakowania, luźno włożyć na nadgarstek, kostkę lub przyczepić do odzieży w pobliżu odsłoniętych części ciała.
 • Opaskę można również przyczepić do przedmiotów znajdujących się w bliskim otoczeniu (np. torebka, wózek, pasek). 
 • Nieużywaną opaskę należy włożyć do oryginalnej torebki, w celu przedłużenia jej efektywności.
 • Przechorowywać w temperaturze pokojowej.

Składniki

Olej z eukaliptusa cytrynowego, uwodniony, cyklizowany (EC Oil (H/C)) 1,2 g/ 100 g.

Środki ostrożności

 • Opaska to produkt wielokrotnego użytku. Po skończonym użytkowaniu należy ją zamknąć szczelnie w oryginalnym opakowaniu. 
 • Zawiera olej z cytroneli i eukaliptusa. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

 

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pierwsza pomoc

 • Skażenie drogami oddechowymi: jeżeli wystąpią niepożądane objawy takie jak: senność, zawroty głowy, należy usunąć opaskę, wyprowadzić ze skażonego środowiska na świeże powietrze i zapewnić spokój. 
 • Skażenie skóry: nie jest traktowane za potencjalną drogę narażenia, brak przeciwwskazań w przypadku braku uczuleń. Skutki uboczne: nie ma innych niż wynikające z klasyfikacji.

Nr pozwolenia

7046/17

Dodatkowe informacje

Bez DEET.

 

Produkt dostępny w różnych kolorach - wybierany losowo. Informację o wyborze preferowanego koloru prosimy umieszczać w polu "Uwagi do zamówienia" podczas finalizacji zamówienia. Apteka nie gwarantuje dostępności produktu w wybranym kolorze.

Podmiot odpowiedzialny

Biovena Health Sp. z o.o.
ul. Odrowąża 15
03-310 Warszawa

Cechy produktu

 • Apteka Gemini

  www.aptekagemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego