Mycosan, serum na grzybicę paznokci, 5 ml

Mycosan, serum na grzybicę paznokci, 5 ml

Cena: 33,99 zł

Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy
Producent: SIROSCAN

Mycosan, serum na grzybicę paznokci, 5 ml - opis produktu

Grzybica paznokci nie wygląda ładnie. Zwykle zaczyna się od przebarwienia na rogu paznokcia, a następnie powoli rozprzestrzenia się na naskórek pod paznokciem. Widoczne zmiany paznokcia są łatwe w rozpoznaniu: zgrubienie, przebarwienia (białe, żółte i/lub brązowe), łamliwość-paznokieć może pęknąć, złuszczanie się, deformacja paznokcia. Idealnym preparatem pomocnym w walce z grzybami wywołującymi grzybicę paznokci jest Mycosan.
 
Serum zawiera unikalną opatentowaną formułę, gwarantującą widoczne efekty już po kilku tygodniach stosowania. Zwalcza i zapobiega ograniczonej powierzchniowo grzybicy paznokci (onychomikozie). Przy regularnym stosowaniu rezultaty są widoczne w ciągu kilku tygodniu. Celowe działanie szybko zatrzymuje rozwój najczęściej występujących grzybów, które odpowiadają za grzybicę paznokci. Wnika w strukturę paznokcia i stabilizuje ją, sprzyjając odnowie zdrowego paznokcia. Paznokieć ulega regeneracji i jest chroniony. Ostrzenie bariery ochronnej pomaga uniknąć rozprzestrzenianiu się grzybicy paznokci na inne obszary. Preparat jest prosty w stosowaniu, dzięki pędzelkowi umożliwiającemu wygodną aplikację. Jest bezbarwny i bezzapachowy.
 
Wskazania: grzybica paznokci; do stosowania przez dorosłych i dzieci powyżej 4. lat. Produkt odpowiedni dla chorych na cukrzycę.
 
Sposób użycia:
- zwalczanie grzybicy paznokci: stosuj Mycosan 2 razy dziennie na chorobowo zmienioną powierzchnię przez minimum 4 tygodnie. Pozostaw preparat do wyschnięcia na jedną minutę. Zacznij spiłowywać paznokcie pilniczkiem po upływie 2 tygodni. Starannie ścieraj chorobowo zmieniony paznokieć raz w tygodniu, korzystając z pilniczków, które znajdują się w opakowaniu produktu. (Uwaga: jeden pilniczek przeznaczony jest dla jednego paznokcia. Stosuj go tylko jeden raz, aby zapobiec przenoszeniu się grzybów na inne powierzchnie). Leczenie należy przeprowadzić do końca, aby osiągnąć pożądane efekty.
- zapobieganie nawrotom zakażenia lub ochrona zdrowych paznokci przed zakażeniem: należy nakładać na zdrowe paznokcie 1 raz dziennie.
 
Skład: woda, przesącz fermentowanego żyta, glikol pentylenowy, izosorbid dimetylu, hydroksyetyloceluloza.
 
Ważne wskazówki: 
Należy nakładać na zdrowe paznokcie jeden raz dziennie.
Chorobowo zmieniona część paznokcia musi odrosnąć wraz z paznokciem, aby można było ją całkowicie usunąć.
zed zastosowaniem Mycosan należy usunąć wszelkie ślady innego lakieru do paznokci oraz oczyścić paznokcie.
 
Producent: 
Sierrix,
Herengracht 458,
1017 CA Amsterdam, Holandia

Produkt testowany dermatologicznie.