ZZZ Na Pamięć 50+, 30 tabletek

ostatnia cena sprzedaży
13,99 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Suplement diety

Producent: WALMARK

ZZZ Na Pamięć 50+, 30 tabletek - opis produktu

Na Pamięć 50+ to suplement diety w postaci tabletek zawierający ekstrakt z miłorzębu dwuklapowego oraz magnez w precyzyjnie dobranych ilościach.
 
Zawarty w składzie ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba): wspiera krążenie obwodowe a tym samym wspomaga pamięć oraz funkcje poznawcze, słabnące wraz z wiekiem (myślenie, kojarzenie faktów i zapamiętywanie). Pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia psychicznego poprzez wsparcie zdolności skupienia i tzw. pamięci krótkotrwałej oraz w sytuacjach stresowych. Ma pozytywny wpływ na krążenie obwodowe. Jest szczególnie korzystny dla pracy zmysłów wzroku i słuchu. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz funkcji psychologicznych.
 
Zastosowanie: suplementacja diety w składniki prepartu.
 
Zalecane spożycie: dorośli: 1 tabletka dziennie. Tabletkę należy połknąć w trakcie lub po posiłku i popić szklanką wody.
 
Składniki: substancja przeciwzbrylająca: celuloza, tlenek magnezu, ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; stabilizator: hydroksypropylometyloceluloza, barwniki: dwutlenek tytanu, ryboflawina, indygokarmin, błękit brylantowy FCF, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; koncentrat szafranu, triglicerydy średniołańcuchowe.
 
1 tabletka zawiera: ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego 60mg (Ginkgo biloba), standaryzowany na zaw. 24% ginkoflawonoglikozydów, 6% terpenolaktonów; magnez 150mg (40%)*.
 
* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia
 
Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować  w okresie ciąży i karmienia piersią.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia.
Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, z dala od miejsc nasłonecznionych i źródeł ciepła, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 
 
Producent:
Walmark Sp. z o.o.
ul. Teatralna 9
41-200 Sosnowiec
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: