Kategorie

Nacomi 7 Oils, maska do olejowania włosów, 100 ml

Cena jednostkowa: 32,99 zł za 100 mililitrów

Cena
32,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Sposób pielęgnacji włosów polegający na ich olejowaniu stał się ostatnio u nas niezwykle popularny i chętnie stosowany przez wszystkie panie pragnące mieć włosy mocne, błyszczące i zdrowe.

Metoda olejowania włosów jest bardzo stara, sprawdzona przez pokolenia kobiet z Indii. Od dawien dawna oleje są tam używane aby chronić włosy przed słońcem, wzmocnić je i nawilżyć. Włosy pielęgnowane olejami przez dłuższy czas stają się mocniejsze i zdrowsze, co jest poniekąd efektem pobocznym, gdyż głównym celem olejowania dawniej była ochrona włosów i – pośrednio – skóry głowy przed utratą wilgoci w gorącym klimacie. Co ciekawe, nie tylko w Indiach wiedziano o dobroczynnych właściwościach olejów stosowanych na włosy. Także w starożytnym Egipcie, kolebce kosmetyki pielęgnacyjnej, oleje były chętnie stosowane w pielęgnacji włosów ale i całego ciała. Maska do olejowania włosów 7 olei-intensywna regeneracja posiada tylko naturalne składniki w tym: organiczne i nierafinowane (lej arganowy, olej inca inchi oraz olej jojoba) oraz inne naturalne olejki: macadamia, kokosowy, ze słodkich migdałów oraz sojowy. Co daje unikalne połączeni olejów, które najlepiej działają na włosy. Produkt posiada owocowy zapach. W rezultacie po pierwszym użyciu włosy są miękkie, po drugim oraz trzecim - nawilżone, po miesiącu stosowania - widoczne są pierwsze spektakularne efekty.

Zastosowanie

Pielęgnacja włosów w celu ich nawilżenia, odżywienia i wzmocnienia.

Sposób użycia

Nakładać na suche włosy dokładnie tyle maski, ile włosy potrzebują. Olejek można odrobinę podgrzać, choć nie jest to konieczne. Optymalna ilość to taka, po której nałożeniu włosy wyglądają na delikatnie wilgotne. Nakładać wgniatając we włosy. Jeśli nałożymy za dużo, możemy obciążyć włosy i olejek nie spełni swojej funkcji. Po minimum 30 minutach zmyć łagodnym szamponem bez SLS. Najlepiej jednak pozostawić olejek na włosach na całą noc. Jeśli olej nie zejdzie po pierwszym umyciu to znaczy, że nałożono zbyt dużo olejku. W przypadku stosowania odżywki, należy stosować taką, która nie zawiera bez silikonów, ponieważ silikony blokują dojście olejków do włosa. Odrobinę olejku można także nałożyć na końce, ale w niewielkiej ilości. Produkt nie jest zwykłym drogeryjnym „olejkiem ” z silikonem do stosowania na końce włosów, ale leczniczym naturalnym olejkiem, dlatego należy nakładać go z rozwagą.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Rodzaj włosów
Rejestracja