Kategorie

Nacomi, antybakteryjny płyn do dezynfekcji, aloes, 80 ml

Cena jednostkowa: 13,99 zł za 100 mililitrów

Cena
11,19 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

Wegański płyn w sprayu do dezynfekcji rąk, powierzchni i wszelkich przedmiotów. Poręczne opakowanie pozwala na ochronę w każdej sytuacji. Łatwa aplikacja, bez spłukiwania zapewnia skuteczną dezynfekcję dłoni bez użycia wody. Wykazuje natychmiastowe działanie dezynfekujące. Należy pamiętać o dezynfekcji nie tylko dłoni, ale również telefonu, klawiatury, biurka czy klamki, aby skutecznie się chronić przed wirusami i bakteriami. Płyn Nacomi doskonale sprawdzi się w każdej z tych sytuacji i w każdym miejscu.

Aloes zawarty w składzie działa nie tylko antywirusowo, przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybicznie, ale i silnie nawilżająco, przez co częsta dezynfekcja rąk nie wysusza skóry. Dodatkowo zawarta w płynie lukrecja wpływa na regenerację skóry oraz działa przeciwzapalnie.

Zastosowanie

Codzienna dezynfekcja rąk i ochrona przed bakteriami oraz wirusami.

Sposób użycia

Należy spryskać odpowiednią ilością płynu dłonie oraz powierzchnię, która chcemy zdezynfekować.

Składniki (INCI)

Ethyl Alcohol (Alkohol etylowy), Aqua, Glycerin (Gliceryna), Isopropyl Alcohol (Alkohol izopropylowy), Aloe Barbadensis Leaf Juice (Sok z liści aloesu), Propyl Alcohol, Glycyrrhiza Glabra Root Extract (Ekstrakt z korzenia Lukrecji) , Parfum, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.