Naproxen Aflofarm 200 mg, 10 tabletek

Naproxen Aflofarm 200 mg, 10 tabletek

Cena: 4,29 zł

Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny

Naproxen Aflofarm 200 mg, 10 tabletek - opis produktu

Wskazania: leczenie dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak: ból wystepujący w chorobach mięśni i stawów, jak lekkie postacie skręcenia, uszkodzenia powysiłkowego, bólu okolicy lędźwiowej; bolesne miesiączkowanie.
 
Skład: 1 tabletka zawiera: substancję czynną: naproksen 200mg oraz substancje pomocnicze: laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, magnezu stearynian, powidon, krzemionka koloidalna bezwodna, sodu laurylosiarczan, żółcień pomarańczowa (E110).
 
Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.
 
Dawkowanie: dorośli i młodzież w wieku powyżej 16 lat: doraźnie w zwalczaniu bólu 2 tabletki (400mg) jednorazowo, a następnie w razie konieczności 1 tabletkę co 6 do 8 godzin. Nie wolno przekraczać dawki dobowej wynoszącej 600mg.
 
Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, krwawienie z przewodu pokarmowego, choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, skaza krwotoczna, ciężka niewydolność serca, niewydolność nerek lub wątroby, ciąża, toczeń rumieniowaty układowy, mieszana choroba tkanki łącznej, nadciśnienie tętnicze, jeśli pacjentka stosuje wkładkę wewnątrzmaciczną, astma oskrzelowa, jeśli pacjent ukończył 65 lat, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 16 lat, laktacja.