Kategorie

NaProxen Emo 100 mg/ g, żel 10%, 55 g

Cena
10,19 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Wskazania

Bóle mięśniowo-stawowe, choroba zwyrodnieniowa stawów.

Skład

1g żelu zawiera: substancję czynną: naproksen 100mg oraz substancje pomocnicze: chloralu wodzian, lewomentol, etanol 96%, etylu parahydroksybenzoesan, sodu wodorotlenek, karbomer, woda oczyszczona.

Działanie

Przeciwbólowe, przeciwzapalne.

Dawkowanie

Nałożyć lek na skórę w ilości zależnej od rozmiarów bolącego miejsca, rozprowadzić w miejscu bólu i delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia. Lek należy stosować 4-5 razy na dobę w odstępach kilkugodzinnych.

Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników leku, uczulenie na inne leki z grupy NLPZ, stan zapalny skóry lub otwarte rany, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 3 lat, ciąża, laktacja. Nie należy stosować leku na błony śluzowe oraz do oczu, pod opatrunki, doustnie. W okresie leczenia oraz 2 tygodnie po zakończeniu leczenia należy unikać ekspozycji na słońce.

Dodatkowe informacje

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Cechy produktu

Postać
Rejestracja
lek