ZZZ Natur-Sept, lizaki, dla dzieci powyżej 3 lat, 6 sztuk

ostatnia cena sprzedaży
7,99 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: AFLOFARM

Grupa: Natur-Sept

ZZZ Natur-Sept, lizaki, dla dzieci powyżej 3 lat, 6 sztuk - opis produktu

Jednym z pierwszych symptomów przeziębienia jest ból gardła. Natur-sept lizaki to skuteczny i smaczny sposób na gardło. Dzięki lubianej przez dzieci formie lizaka składniki produktu mają długotrwały kontakt z błoną śluzową gardła, przez co dłużej łagodzą ból i nawilżają gardło. Powlekają błonę śluzową jamy ustnej i gardła ochronnym filmem. Dzięki swojemu działaniu łagodzą towarzyszące stanom zapalnym podrażnienia gardła objawiające się bólem, pieczeniem, uczuciem suchości i trudnościami w przełykaniu. Ponadto wytworzony film zabezpiecza przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych (takich jak suche lub zimne powietrze), wspomagając przywrócenie równowagi i odzyskanie przez błonę śluzową pierwotnej funkcji ochronnej. Dodatkowo Natur-sept lizaki wykazują działanie nawilżające i odświeżające na błonę śluzową jamy ustnej i gardła. Lizaki to również ograniczone ryzyko zakrztuszenia się, a pyszny wiśniowy smak sprawia, że chętnie przyjmowane są przez maluchów.

Zastosowanie: podrażnienie i ból gardła; dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Sposób użycia: 1 lizak nie częściej niż 3 razy dziennie. Wyrób powinien być stosowny pod nadzorem osby dorosłej.

Składniki: wyciąg suchy z porostu islandzkiego, ekstrakt gęsty z korzenia prawoślazu, suszony koncentrat aronii, wyciąg z liści szałwii, kwas L-askorbinowy, czerwień buraczana, kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, cukier, syrop maltozowy, kwas cytrynowy, aromat naturalny.

Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku nadwrażliwości  na którykolwiek ze składników, nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia ze względu na zachłyśnięcia.

Ważne wskazówki:
Wyrób zawiera cukier.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu.
Przechowywać w temperaturze między 8-25 stopni Celsjusza.
Chronić od światła i wilgoci.
Nie stosować wyrobu po upływie daty ważności.

Podmiot odpowiedzialny:
Alofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul.Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: