Kategorie

Natura Siberica Minerały Kamczatki, naturalna pasta do zębów bez fluoru, 100 g

Cena jednostkowa: 12,89 zł za 100 gram

Cena
12,89 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Naturalna pasta do zębów „minerały Kamczatki” została stworzona specjalnie by dać efekt  naturalnie białych zębów i dbać o zdrowie dziąseł. Unikalna kombinacja wody termalnej z Kamczatki, aktywnego wapnia, wyciągu z dzikiego perła, ekstraktu dziko rosnącego różeńca górskiego, organicznego żeń-szenia i dzikiego krwawnika chroni zęby i dziąsła, pomaga utwardzić szkliwo i pozostawia świeży miętowy oddech. 

Woda termalna z Kamczatki oczyszcza i poleruje szkliwo, nie uszkadzając jego struktury, wzmacnia dziąsła i łagodzi ich stan zapalny. Aktywny wapń przenika w strukturę szkliwa, dzięki czemu staje się ono bardziej gładkie, mocne i błyszczące. Ekstrakt z perły pomaga utrzymać zdrowe i mocne zęby.
Ekstrakt różeńca górskiego odżywia dziąsła i wzmacnia zęby. Ekstrakt żeń-szenia- wspomaga regenerację i wzmacnia odporność dziąseł. Ekstrakt dzikiego krwawnika azjatyckiego ma działanie przeciwzapalne, antybakteryjne i przeciwkrwotoczne.
 

Zastosowanie

Codzienna pielęgnacja jamy ustnej.

Sposób użycia

Nałożyć niewielką ilość pasty na szczotkę. Dokładnie szczotkować zęby po każdym posiłku lub co najmniej dwa razy dziennie. Nie połykać pasty, trzymać poza zasięgiem dzieci.

Cechy produktu

Postać
Rejestracja