NeuraCaps Smart, 50 kapsułek

NeuraCaps Smart, 50 kapsułek

Kategorie

NeuraCaps Smart, 50 kapsułek

Cena jednostkowa: 13,52 zł za 10 kapsułek

Cena
67,59 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

NeuraCaps Smart składa się ze starannie wyselekcjonowanej kombinacji ekstraktów z nasion i roślin oraz witamin: B1, B2 i B6. Zawiera ekstrakt z zielonego dzikiego owsa, kompleks kofeinowy o przedłużonym działaniu i Brahami wyciąg z Bacopy Monnieri wspomaga pamięć i koncentrację. Witamina B1 pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Witaminy B2 i B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczyniają się zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne zawarte w produkcie.

Zalecane spożycie

1-2 kapsułki dziennie.

Składniki

Ekstrakt z ziela owsa zwyczajnego (Avena Sativa L.), żelatyna, kofeina o przedłużonym uwalnianiu, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z ziela bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri), ekstrakt z korzenia rożeńca górskiego (Rhodiola rosea), ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo Biloba L.), substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; barwnik: dwutlenek tytanu; chlorowodorek pirodyksyny (witamina B6), ryboflawina (witamina B2); monoazotan tiaminy (witamina B1), barwnik: indygotyna.

1 kapsułka zawiera: ekstrakt z ziela owsa zwyczajnego (Avena Sativa L.) 400mg, kofeina o przedłużonym uwalnianiu 60mg, ekstrakt z ziela bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri) 25mg w tym bakozydy 5mg, ekstrakt z korzenia rożeńca górskiego (Rhodiola rosea) 25mg w tym polifenole 11,25mg, salidrozyd 0,25mg ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba) 22,5mg w tym glikozydy flawonowe 4,05mg i laktony trepenowe 0,9mg, witamina B6 0,7mg (50%)*, witamina B2 0,7mg (50%)*, witamina B1 0,55mg (50%)*.

2 kapsułki zawierają: ekstrakt z ziela owsa zwyczajnego (Avena Sativa L.) 800mg, kofeina o przedłużonym uwalnianiu 120mg, ekstrakt z ziela bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri) 50mg, w tym bakozydy 10mg, ekstrakt z korzenia rożeńca górskiego (Rhodiola rosea) 50mg, w tym polifenole 22,5mg, salidrozyd 0,25mg, ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba) 45mg w tym glikozydy flawonowe 8,1mg i laktony terpenowe 1,8mg, witamina B6 1,4mg (100%)*, witamina B2 1,4mg (100%)*, witamina B1 1,1mg (100%)*.

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 stopni Celsjusza), w suchym miejscu.
Chronić przed światłem i wilgocią.
Zawiera kofeinę 60mg/1 kapsułka.

Producent

Bio Medical Pharma Sp. z o.o.,
ul. Zbąszyńska 3,
91-342 Łódz.

  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego