Zestaw NIVEA Men Grooming Collection, pianka do golenia, 200ml + balsam po goleniu, 100ml + antyperspirant roll-on, 50ml + żel pod prysznic, 250ml

Zestaw NIVEA Men Grooming Collection, pianka do golenia, 200ml + balsam po goleniu, 100ml + antyperspirant roll-on, 50ml + żel pod prysznic, 250ml

Cena: 56,99 zł

Cena jednostkowa: 56,99 zł za 1 sztukę
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Pozostałe wersje tego produktu

Zestaw NIVEA Men Grooming Collection, pianka do golenia, 200ml + balsam po goleniu, 100ml + antyperspirant roll-on, 50ml + żel pod prysznic, 250ml - opis produktu

Zestaw zawiera:
1. NIVEA Men Silver Protect, pianka do golenia, 200ml,
2. NIVEA Men Silver Protect, balsam po goleniu, 100ml,
3. NIVEA Men Silver Protect, antyperspirant roll-on, 50ml,
4. NIVEA Men Silver Protect, żel pod prysznic, 250ml.

1. NIVEA Men Silver Protect, pianka do golenia, 200ml:

Pianka do golenia Silver Protect zapewnia każdemu mężczyźnie precyzyjne golenie oraz chroni skórę przed ostrzem maszynki. Zaawansowana formuła zawierająca jony srebra, rumianek i prowitaminę B5 tworzy kosmetyk, który nie powoduje podrażnień skóry i nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia pieczenia. Golenie z użyciem pianki Silver Protect jest jeszcze bezpieczniejsze dzięki jej antybakteryjnym właściwościom. Zawarte w niej pielęgnacyjne składniki chronią Twoją skórę, pozostawiając na niej ochronną tarczę, dzięki czemu skóra wygląda na zdrową i zadbaną.

Wskazania: pielęgnacja każdego rodzaju skóry.

Sposób użycia: wstrząśnij przed użyciem. Dozuj, trzymając pionowo. Rozmasuj produkt na wilgotnej twarzy.

Główne składniki: jony srebra, ekstrakt z rumianku, prowitamina B5.

2. NIVEA Men Silver Protect, balsam po goleniu, 100ml:

Balsam po goleniu Silver Protect o lekkiej formule wykorzystującej najnowsze osiągnięcia technologii w pielęgnacji skóry. Zawarte w nim jony srebra, ekstrakt z rumianku i prowitamina B5 wspomagają odnowę podrażnionej w trakcie golenia skóry. Ponadto skutecznie orzeźwiają i pielęgnują skórę, dając jej poczucie gładkości i zdrowy wygląd. Formuła z jonami srebra wykazuje działanie antybakteryjne, powstrzymuje rozwój bakterii, dzięki czemu Twoja twarz zachowuje uczucie świeżości na dłużej. Balsam szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy.

Wskazania: pielęgnacja skóry po goleniu; łagodzenie; wszystkie typy skóry.

Sposób użycia: nałóż obficie na skórę po goleniu.

Główne składniki: jony srebra, ekstrakt z rumianku.

3. NIVEA Men Silver Protect, antyperspirant roll-on, 50ml:

NIVEA MEN silver protect antyperspirant w kulce dzięki innowacyjnej antybakteryjnej formule z jonami srebra skutecznie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, a jego antyperspiracyjne działanie zapewnia długotrwałą, 48h ochronę przed nadmiernym poceniem się. Dzięki innowacyjnej formule opartej na molekułach srebra o silnym działaniu antybakteryjnym Silver Protect zwalcza bakterie, zapobiegając powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Wskazania: produkt przeciw nadmiernemu poceniu się.

Sposób użycia: nanieść na skórę pod pachami. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Pozostawić do wyschnięcia.

Główne składniki: jony srebra,

4. NIVEA Men Silver Protect, żel pod prysznic, 250ml:

Żel pod prysznic Silver Protect dla mężczyzn przeznaczony jest do mycia ciała, twarzy i włosów. Orzeźwiający żel ma działanie antybakteryjne, a jego formuła zawierającą jony srebra zapewnia uczucie czystości i świeżości. Ponadto jony srebra zawarte w żelu pomagają zatrzymać rozwój bakterii, dzięki czemu uczucie świeżości utrzymuje się dłużej na skórze. Żel pod prysznic działa jak prawdziwy zastrzyk energii dając poczucie czystości i świeżości na cały dzień. Posiada pH przyjazne dla skóry.

Wskazania: codzienna pielęgnacja ciała, twarzy i włosów. Wszystkie typy skóry.

Sposób użycia: żel nanieść na mokrą skórę, po umyciu spłukać. Unikać kontaktu z oczami.

Główne składniki: jony srebra, olej z nasion słonecznika, gliceryna, linalol.