Nivelazione Skin Therapy, szampon przeciw wszom i gnidom, 100 ml

Nivelazione Skin Therapy, szampon przeciw wszom i gnidom, 100 ml

Kategorie

Nivelazione Skin Therapy, szampon przeciw wszom i gnidom, 100 ml

Cena jednostkowa: 12,59 zł za 100 mililitrów

Cena
12,59 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Szampon przeciw wszom i gnidom przeznaczony jest dla osób, których włosy i skóra głowy zostały zarażone pasożytami w postaci wszy. Głównym przeznaczeniem preparatu jest usunięcie poprzez działanie myjące martwych wszy i gnid pozostałych na włosach oraz skórze głowy po kuracji płynem przeciw wszom i gnidom. Specjalistyczna formuła łagodzi nieprzyjemne swędzenie wynikające z ukąszeń pasożytów, jednocześnie skutecznie oczyszcza włosy z pozostałości płynu. Szampon nadaje włosom delikatny poślizg ułatwiający rozczesywanie i usuwanie nieżyjących już wszy. Zastosowane w preparacie składniki mają sprawdzony profil bezpieczeństwa. Opakowanie zawiera higieniczny grzebyk.

Zastosowanie

Zmycie pozostałych na włosach i skórze głowy martwych wszy i gnid.

Sposób użycia

Szampon należy stosować łącznie z płynem przeciw wszom i gnidom w celu zmycia pozostałości. Preparat nanieść na mokre włosy oraz skórę głowy i delikatnie wmasować w celu uzyskania równomiernej piany. Zaleca się pozostawienie szamponu na włosach przez około 5-10 minut, a następnie spłukanie. Czynność należy powtórzyć w celu dokładnego wymycia płynu oraz spłukania pasożytów. Włosy należy starannie wyczesać z pozostałości pasożytów oraz gnid higienicznym grzebykiem.

Składniki

Woda oczyszczona, sól sodowa siarczanu oksyetylenowanego alkoholu laurylowego, kokamidopropylobetaina, oksyetylenowany alkohol laurylowy, kokoamfooctan sodu, kwas mlekowy, chlorek sodu, polioksyetylenowane estry tłuszczowe sorbitanu, sorbinian potasu, benzoesan sodu, pochodna gumy guar, polioksyetylenowane estry kwasu stearynowego i pentaerytrytolu, oksyetylenowane glicerydy mieszaniny kwasów kaprylowego i kaprynowego, sól dwusodowa kwasu wersenowego, kompozycja zapachowa.

Ważne wskazówki

Wyrób stosuje się wyłącznie na włosy oraz skórę głowy.
Nie stosować na brwi, rzęsy oraz w przypadku wszawicy łonowej.
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.
Nie stosować na uszkodzoną skórę.
Szampon przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.
Unikać kontaktu z oczami.
W przypadku wątpliwości lub pojawienia się na włosach lub skórze głowy niepokojących zmian należy skonsultować się z lekarzem.

Producent

Instytut Dermokosmetyków Ideepharm Sp. z o.o.
ul. Jugowicka 10
30-443 Kraków

Cechy produktu

Postać
Sposób aplikacji
Rodzaj włosów
Problem
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego