NO36, olejek z drzewa herbacianego do stóp i paznokci, 2ml

9,89 Cena brutto
Cena jednostkowa: 494,50 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: PHARMACF

NO36, olejek z drzewa herbacianego do stóp i paznokci, 2ml - opis produktu

Unikalna receptura olejku oparta jest na wysokiej koncentracji składników aktywnych: origanolu oraz olejku z drzewa herbacianego o silnych właściwościach antybakteryjnych, przeciwgrzybicznych i przeciwzaplanych. Zawarty w produkcie olejek z drzewa herbacianego - naturalny wyciąg roślinny, który posiada silnie właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwzapalne. Origanol wysokoskoncentrowany naturalny surowiec pozyskiwany z ilości drzewa herbacianego. Hamuje wzrost i grzybów, a także działa przeciwzapalnie.

Wskazania: w celu uniknięcia zakażenia grzybica stóp, co często ma miejsce w przypadku chodzenia boso w miejscach publicznych takich jak baseny, publiczne prysznice czy sauna.

Sposób użycia: zdjąć nasadkę. Przekręcić końcówkę pisaka w miejscu oznaczonym strzałką do momentu pojawienia się preparatu na pędzelku. Przed każdą aplikacja należy oczyścić paznokieć i zmyć lakier. Nakładaj olejek pędzelkiem na paznokcie stóp i skórki wokół nich raz dziennie lub przed narażeniem ich na potencjalną infekcję (np. basen, wilgotne i ciepłe warunki). Po użyciu umyć ręce. Unikać kontaktu z oczami i śluzówką.

Główne składniki: olejek z drzewa herbacianego, origanol.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: