Kategorie
NO36, preparat przeciw wrastaniu paznokci, 2ml

NO36, preparat przeciw wrastaniu paznokci, 2ml

9,98 Cena brutto
Cena jednostkowa: 499,00 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: PHARMACF

NO36, preparat przeciw wrastaniu paznokci, 2ml - opis produktu

Preparat skuteczni zmiękcza twarde i ostre paznokcie u nóg i zapobiega ich wrastaniu. Szybko przynosi ulgę w przypadku bólu spowodowanego naciskiem i wrastaniem paznokcia w skórę. Zmiękcza i nawilża paznokcie oraz skórki, co ułatwia ich obcinanie. Dzięki wygodnemu aplikatorowi zakończonemu pędzelkiem można go precyzyjnie nałożyć na paznokcie i wmasować w skórki, co przyspiesza wnikanie składników aktywnych zawartych w preparacie.

10% gliceryny intensywnie nawilża skórę, wyraźnie poprawia jej miękkość i elastyczność. Wzmacnia ochronne bariery skóry. Ekstrakt z aloesu intensywnie nawilża, likwidując uczucie suchości i szorstkości. Działa łagodząco i kojąco na podrażnioną skórę. Olej rycynowy intensywnie wygładza i zmiękcza oraz poprawia nawilżenie skórek wokół paznokci.

Wskazania: twarde, ostre i wrastające paznokcie u stóp.

Sposób użycia: przed zastosowaniem należy dokładnie umyć i osuszyć stopy. Należy zdjąć nasadkę i przekręcić końcówkę pisaka w miejscu oznaczonym strzałką aż do momentu pojawienia się preparatu na pędzelku. Nanieść preparat na paznokcie i skórki. Wmasować za pomocą pędzelka. Najlepsze efekty można osiągnąć stosując preparat przez co najmniej tydzień rano i wieczorem. Po użyciu umyć ręce.

Składniki aktywne: gliceryna, ekstrakt z aloesu, olej rycynowy.

Preparat zawiera alkalia. Unikać kontaktu z błonami śluzowymi. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzona skórę.

Produkt przebadany dermatologicznie.