Kategorie

Noble Health, Hair Care Panda, Bubble boom, smak truskawkowy, 20 tabletek musujących

Cena jednostkowa: 40,04 zł za 10 tabletek

Cena
80,08 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

Hair Care Panda, Bubble boom to rozpuszczalne tabletki, które nadają wodzie pyszny smak. Suplement diety zawiera w swoim składzie kolagen z ryb morskich w formie hydrolizatu, potas, który jest jednym z głównych elektrolitów obecnych w komórkach oraz witaminę C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry. Kolagen pomaga skórze zachować elastyczność i jędrność. Dzięki Hair Care Panda, Bubble boom można uzupełnić kolagen bez łykania tabletek. Opakowanie wystarczy do przygotowania 20 porcji wody kolagenowej o smaku truskawkowym. 

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

Rozpuścić tabletkę w szklance (200ml) chłodnej wody. Zalecana dzienna porcja spożycia to 1 tabletka. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Składniki

Regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja wiążąca: sorbitole, diwęglan sodu, hydrolizowany kolagen z ryb, diwęglan potasu, koncentrat buraka czerwonego, aromat, kwas L-askorbinowy (witamina C), substancja wiążąca glikol polietylenowy, ekstrakt z kwiatów dzikiej róży, substancja słodząca: sukraloza.

1 tabletka zawiera:  kolagen z ryb 500mg, sód 180mg, witamina C 90mg (112,5%)* w tym witamina C pochodząca z ekstraktu z kwiatów dzikiej róży 21mg, potas 80mg (4%)*

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia.

Ostrzeżenia

Nie spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Zawiera substancję słodzącą: sukralozę.
Hair Care Panda Bubble Boom to produkt przeznaczony dla dorosłych.

Dystrybutor

Noble Health Sp. z o.o.,
ul. Warszawska 62, Wielogóra,
26-660 Jedlińsk

Cechy produktu

Postać
Działanie
Rejestracja