Kategorie

Novanoc, 30 kapsułek + 30 kapsułek gratis

Cena jednostkowa: 3,83 zł za 10 kapsułek

Cena
22,99 zł

Produkt niedostępny
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Suplement diety Novanoc to preparat ziołowy wzbogacony o melatoninę i witaminę B6, przeznaczony dla osób dorosłych. Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie, w przypadku gdy jest spożywana w ilości 1mg krótko przed pójściem spać. Passiflora i chmiel ułatwiają zasypianie. Melisa działa wyciszająco i relaksująco.
 

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne produktu. 
 

Zalecane spożycie

2 kapsułki na dobę, przyjmować w przedziale od 30 minut do 1 godziny przed pójściem spać. Stosować przez 15 dni. W razie potrzeby można powtórzyć.

Składniki

Wyciąg z ziela męczennicy cielistej (Passiflora incarnata), substancja wypełniająca: skrobia kukurydziana, żelatyna bydlęca, wyciąg z liści melisy lekarskiej (Melissa officinalis), wyciąg z kwiatów pozłotki kalifornijskiej (Eschscholzia californica), substancja przeciwzbrylająca: talk, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: dwutlenek tytanu, melatonina, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), barwnik: czerń brylantowa PN.

2 kapsułki zawierają: wyciąg z ziela męczennicy (passiflory) 500mg, melatonina 1mg, wyciąg z liści melisy lekarskiej 135mg, wyciąg z kwiatów pozłotki kalifornijskiej 24mg, witamina B6 0,42mg (30%)*

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia.

Ostrzeżenia

Stosowanie u osób będących pod kontrolą lekarza, u kobiet w ciąży lub karmiących należy skonsultować z lekarzem. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Preparaty zawierające melatoninę mogą osłabiać koncentrację i szybkość reakcji oraz wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu. Nie spożywać alkoholu podczas stosowania preparatu.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 

Zawartość netto

60 kapsułek

Producent

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa

  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego