Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze
Kategorie

Novoxidyl, tonik do włosów przeciw wypadaniu, 75 ml

Cena jednostkowa: 37,99 zł za 100 mililitrów

Cena
28,49 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Tonik Novoxidyl jest produktem zalecanym do stosowania w stanach nadmiernego wypadania włosów i w celu rewitalizacji cebulki włosowej. Działanie toniku opiera się na oryginalnej, opatentowanej i przebadanej klinicznie substancji aktywnej - Triaminodil.
 
Inną substancją jest eskulina - substancja roślinna o działaniu rozszerzającym naczynia krwionośne, zwiększająca lokalne ukrwienie skóry i przyczyniającej się do lepszego odżywiania cebulek włosowych oraz kwasie laurynowym zmniejszającym produkcję łoju w mieszkach włosowych, dzięki czemu przyczynia się do zmniejszenia procesu wypadania włosów, a także stymulacji ich wzrostu.

Zastosowanie

Zalecany do stosowania w stanach nadmiernego wypadania włosów i w celu rewitalizacji cebulki włosowej.

Sposób użycia

Skórę głowy spryskać tonikiem i rozprowadzić delikatnie masując do wchłonięcia. W początkowym okresie tonik stosować 2 razy dziennie w ilości 1ml do 2ml (5-10 dozowań w zależności od objętości włosów) przez ok. 60 dni. W zależności od efektów stosowania zaleca się zmniejszenie częstotliwości aplikacji do 1 razu dziennie, co często następuje jeszcze przez przekroczeniem zalecanych 60 dni stosowania.  

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Rodzaj włosów
Rejestracja