ZZZ NUK, butelka FIRST CHOICE+ New Classic z silikonowym smoczkiem M, 6-18 miesiący, 250ml

ostatnia cena sprzedaży
16,59 Cena brutto
Sprawdź podobne
Rodzaj: Artykuł dziecięcy
Producent: NUK

ZZZ NUK, butelka FIRST CHOICE+ New Classic z silikonowym smoczkiem M, 6-18 miesiący, 250ml - opis produktu

Butelki NUK New Classic to nowa generacja tradycyjnych wąskich butelek NUK (NUK Classic), które mają teraz szeroki otwór. Butelki te łączą w sobie zalety butelek wąskich i szerokootworowych, a przy tym zachwycają prostym, eleganckim wzornictwem.

Butelki NUK New Classic są wygodne do trzymania oraz przechowywania. Ponadto pasują do wszystkich konwencjonalnych podgrzewaczy pokarmu.

Szeroki otwór butelki oznacza, że można jej używać ze smoczkiem NUK First Choice i First Choice+ oraz sprawia, że butelka jest bardzo łatwa do napełniania i czyszczenia.

Przezroczysta butelka ma delikatny nadruk serca z podpisem “My love”, co w połączeniu z wąskim, zgrabnym kształtem butelki daje bardzo elegancki efekt. Butelki NUK New Classic są wykonane z wysokiej jakości polipropylenu, który jest szczególnie wytrzymały i nadaje się także do zamrażania.

Butelka w zestawie ze smoczkiem do butelki NUK First Choice+ - najbardziej naturalny smoczek dla Twojego dziecka M (średni otwór przepływowy - do mleka modyfikowanego), odpowiedni dla dzieci od 6. do 18. miesiąca życia, .

*Produkt dostępny w różnych kolorach i szatach graficznych - wybierany losowo.

Prosimy o zamieszczenie informacji o preferowanym wyborze koloru i/lub wzoru w polu "Uwagi" w formularzu zamówienia.

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Apteka nie gwarantuje dostępności produktu w przedstawionym kolorze/szacie graficznej.  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: