Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze
Kategorie

NUK, smoczek silikonowy, uspokajający Genius Color, nr 739374, 18-36 miesięcy, 2 sztuki

Cena jednostkowa: 13,50 zł za 1 sztukę

Cena
26,99 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Smoczek uspokajający, silikonowy Genius Color. 
 
Ulepszony kształt nowych smoczków NUK Genius jest jeszcze delikatniejszy dla zębów. Gumka nowego smoczka Genius jest teraz wyjątkowo miękka od góry, dzięki czemu jeszcze lepiej dostosowuje się ona do podniebienia dziecka. Jest również spłaszczona, co zapewnia więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących języka. Powierzchnia smoczka od dołu jest jeszcze gładsza, co sprawia, że dziecko ma bardziej naturalne odczucie w czasie ssania. Szyjka smoczka jest teraz jeszcze węższa i cieńsza, aby zmniejszyć nacisk na szczękę i zęby.
 
Smoczki silikonowe NUK wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Silikon jest łatwy do czyszczenia oraz szczególnie odporny na wysokie temperatury. Nie zmienia się nawet pod wpływem bezpośredniego światła ani w kontakcie tłuszczem zawartym w pokarmie. Silikon można wygotowywać, jest wolny od szkodliwych substancji, neutralny w zapachu i smaku, przezroczysty i ma gładką powierzchnię – wszystkie te cechy mają szczególne znaczenie w przypadku smoczków uspokajających.

Dodatkowe informacje

Wielofunkcyjne opakowanie może ono służyć jako pudełko do przechowywania smoczków, aby się nie zgubiły lub zabrudziły, np. w czasie spaceru. Pudełka również po nalaniu wody można używać do higienicznego czyszczenia w kuchence mikrofalowej.
 
Produkt nie zawiera BPA.
 
Produkt dostępny w różnych kolorach i szatach graficznych - wybierany losowo (niebieski, różowy, turkusowy, żółty).
 
Prosimy o zamieszczenie informacji o preferowanym wyborze koloru i/lub wzoru w polu "Uwagi" w formularzu zamówienia.
 
Zdjęcie ma charakter poglądowy. Apteka nie gwarantuje dostępności produktu w przedstawionym kolorze/szacie graficznej.

Cechy produktu

Cecha specjalna
Kształt
Materiał
Rejestracja