Nuk Welcome Set, zestaw startowy dla noworodka, kosmetyczka z akcesoriami

Nuk Welcome Set, zestaw startowy dla noworodka, kosmetyczka z akcesoriami

Kategorie

Nuk Welcome Set, zestaw startowy dla noworodka, kosmetyczka z akcesoriami

Cena jednostkowa: 98,99 zł za 1 sztukę

Cena
98,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Zestaw startowy NUK Welcome Set zawiera 7 praktycznych akcesoriów dla maluszka w ślicznej kosmetyczce na wypadek gdyby rodzice nie pomyśleli o wszystkim. Zestaw stanowi też doskonały prezent dla młodych rodziców od rodziny lub przyjaciół.
 
Zestaw zawiera:
 
Smoczek uspokajający NUK GENIUS „My first NUK”, 0-6 miesięcy z pudełkiem do przechowywania.
Szczotka dla niemowląt NUK z nylonowym włosiem
Nożyczki dla niemowląt NUK
Dwuczęściowy zestaw gryzaków: chłodzący i klasyczny (3 m+)
Zestaw szczoteczek edukacyjnych NUK (6 m+)
Kosmetyczka NUK w modnym, neutralnym kolorze
 
Smoczek uspokajający NUK GENIUS „My first NUK”, 0-6 miesięcy
Kształt smoczków uspokajających NUK został opracowany wraz z ekspertami i cały czas jest udoskonalany. Ulepszony kształt nowych smoczków NUK Genius jest jeszcze delikatniejszy dla zębów. Spłaszczona gumka zapewnia więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących języka. Szyjka smoczka jest teraz jeszcze węższa i cieńsza, aby zmniejszyć nacisk na szczękę i zęby.
 
Szczotka dla niemowląt NUK, z nylonowym włosiem
 
Szczotka dla niemowląt NUK ma bardzo miękkie nylonowe włosie i można ją czyścić w temperaturze 60°C, dzięki czemu jest szczególnie higieniczna. Szczotka idealnie nadaje się do delikatnej pielęgnacji włosów i masażu skóry głowy dziecka. Ergonomiczna rączka umożliwia pewne trzymanie. W nowoczesnym szarym kolorze.
 
Nożyczki dla niemowląt NUK
 
Nożyczki dla niemowląt NUK są przeznaczone do bezpiecznego obcinania paznokci niemowlętom i dzieciom. Nożyczki tną dokładnie i bezpiecznie - mają zaokrąglone ostrza wykonane ze stali nierdzewnej. Uchwyty są pokryte antypoślizgowym, miękkim tworzywem. Nożyczki mają też ochronną osłonkę do przechowywania.
 
Dwuczęściowy zestaw gryzaków NUK: chłodzący i klasyczny
 
Dwuczęściowy zestaw gryzaków NUK pomaga dziecku na dwa sposoby: część klasyczna zapewnia mocny masaż podniebienia i dziąseł, natomiast chłodząca, która nie zawiera płynu chłodzi bolesne miejsca. Ich ergonomiczny kształt sprawia, że docierają do każdego miejsca jamy ustnej. Gryzienie pobudza wydzielanie śliny, co zapobiega próchnicy. Powierzchnia z wypustkami oraz prosty sposób składania zachęcają dzieci do chwytania, dotykania, trzymania i zabawy.
 
Zestaw szczoteczek edukacyjnych NUK
 
Zestaw szczoteczek edukacyjnych NUK stopniowo przygotowuje dziecko do regularnego mycia ząbków. Edukacyjna szczoteczka do czyszczenia i masażu (dla dzieci w wieku ok. 6-12 miesięcy) masuje bolesne miejsca dziąseł i podniebienia, łagodząc ból ząbkowania. Szczoteczka do nauki mycia zębów (dla dzieci w wieku ok. 6-15 miesięcy) delikatnie czyści pierwsze ząbki za pomocą miękkich choć odpornych na przegryzienie gumowych wypustek. Dzięki nim Twoje dziecko nauczy się prawidłowej techniki czyszczenia zębów, zanim to nawet zauważysz. Obie szczoteczki mają antypoślizgowe uchwyty. W zestawie ze szczoteczkami znajduje się pierścień zabezpieczający, który zapobiega włożeniu szczoteczki do buzi za daleko (i może być również używany jako stojak).
 
Kosmetyczka NUK
 
Kosmetyczka NUK ma nowoczesne modne wzornictwo oraz neutralne kolory. Można w niej przechowywać różne rzeczy, których rodzice mogą potrzebować dla dziecka poza domem. Jest wykonana z materiału zgodnego z Oeko-Tex Standard 100, który można prać ręcznie wg najwyższych norm jakościowych, aby zarówno rodzice, jak i dzieci mogli się z niej długo cieszyć.

Cechy produktu

Cecha specjalna
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego