ZZ NUK, zestaw startowy First Choice+, butelka ze smoczkiem+ smoczek uspokajający + łańcuszek, Kubuś

ostatnia cena sprzedaży
29,99 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Artykuł dziecięcy

Producent: NUK

ZZ NUK, zestaw startowy First Choice+, butelka ze smoczkiem+ smoczek uspokajający + łańcuszek, Kubuś - opis produktu

NUK, butelka FIRST CHOICE+ z anatomicznym, antykolkowym smoczkiem silikonowym do mleka (M), rozmiar 1, od urodzenia do 6. miesiąca życia, 150ml:

Butelka NUK First Choice+ sprawia, że karmienie butelką jest jak najbardziej zbliżone do karmienia piersią. Szeroki otwór butelki ułatwia jej napełnianie i czyszczenie. Ergonomiczny kształt umożliwia wygodne i pewne trzymanie, a szeroka podstawa zapewnia stabilność. Krążek zabezpieczający zatrzaskuje się w nakrętce i umożliwia bezpieczne przygotowanie pokarmu (potrząsanie butelką) oraz jego transport bez wylewania. Butelka wykonana została z polipropylenu (PP) - wysokiej jakości nietłukącego się, lekkiego tworzywa. Nie zawiera bisfenolu A.

Specjalny kształt smoczka NUK jest wzorowany na kształcie brodawki sutkowej matki w czasie karmienia piersią. Idealnie sprawdzi się w sytuacji, kiedy pragnie się połączyć karmienie piersią z karmieniem butelką. Dzięki swojemu szczególnie naturalnemu kształtowi smoczek pozostawia wystarczająco dużo wolnego miejsca dla ruchów ssących języka i szczęki. Jest bardzo dobrze akceptowany przez dzieci. Nowa miękka strefa smoczka sprawia, że jeszcze lepiej dopasowuje się on do podniebienia a dziecko czuje się tak, jakby ssało pierś. Ulepszony system odpowietrzania pomaga zapobiegać kolce - zapewnia swobodny wypływ pokarmu, dzięki czemu dziecko może ssać bez połykania powietrza.

Butelka standardowo wyposażona jest w silikonowy smoczek do mleka (M) w rozmiarze 1 (od urodzenia do 6. miesiąca życia).

Nie zawiera BPA.

NUK, silikonowy smoczek uspokajający, rozmiar 1, od urodzenia do 6. miesiąca życia:
Oryginalny kształt smoczka przypomina brodawkę sutkową matki podczas karmienia i wspiera zdrowy rozwój szczęki.

Nie zawiera BPA.

NUK, łańcuszek do smoczka uspokajającego:
Łańcuszek do smoczka uspokajającego NUK zapobiega zgubieniu lub zabrudzeniu smoczka. Posiada praktyczny klips do przypinania do ubrania dziecka, który posiada otwory umożliwiające oddychanie w razie włożenia go przez dziecko do buzi, oraz zaczep do przymocowania smoczka za uchwyt.

Nie zawiera BPA.

Zestaw startowy DISNEY Kubuś Puchatek zawiera:
- NUK, butelka FIRST CHOICE+, 150ml z anatomicznym, antykolkowym smoczkiem silikonowym, rozmiar 1, od urodzenia do 6. miesiąca życia,
- silikonowy smoczek uspokajający, rozmiar 1, od urodzenia do 6. miesiąca życia,
- łańcuszek do smoczka uspokajającego.

* Produkt dostępny w różnych wersjach kolorystycznych - wybierany losowo.

Prosimy o zamieszczenie informacji o preferowanym wyborze koloru w polu "Uwagi" w formularzu zamówienia.

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Apteka nie gwarantuje dostępności produktu w przedstawionym kolorze/szacie graficznej.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: