Kategorie

Nuxe Nuxuriance Gold, ultraodżywczy olejkowy krem do twarzy, 50 ml + rozświetlający balsam pod oczy, 15 ml w prezencie

Cena jednostkowa: 144,99 zł za 1 sztukę

Cena
144,99 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

Zestaw zawiera:
1. NUXE Nuxuriance Gold, Ultraodżywczy olejkowy krem do twarzy, 50ml,
2. NUXE Nuxuriance Gold, rozświetlający balsam pod oczy, 15ml.

1. NUXE Nuxuriance Gold, Ultraodżywczy olejkowy krem do twarzy, 50ml:

Krem-olejek Nuxuriance Gold odżywczo-wzmacniający łączy w sobie moc komórek dwu-kwiatowych szafranu i bugenwilli, kompleks oleo-aktywny z etlingery wyniosłej oraz naturalny kompleks odżywczo-odbudowujący, dzięki którym posiada absolutną moc przeciwzmarszczkową. Z każdym dniem skóra wzmacnia się i staje się jędrniejsza. Zmarszczki są wygładzone. Krem ma subtelny zapach białych kwiatów i drzewa sandałowego, który podkreśla kobiecość i elegancję.

Wskazania: zapobieganie zmarszczkom, regeneracja, odżywienie.

Sposób użycia: stosować rano na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Nabierz odrobinę kremu-olejku na koniuszki palców i delikatnie rozgrzej konsystencję w dłoniach. Następnie nałóż na skórę twarzy, szyi i dekoltu delikatnymi ruchami wygładzającymi od dołu ku górze.

2. NUXE Nuxuriance Gold, rozświetlający balsam pod oczy, 15ml:

Rozświetlający balsam pod oczy Nuxuriance Gold łączy w sobie moc komórek dwu-kwiatowych, szafranu i bugenwilli, kompleks oleo-aktywny oraz naturalny kompleks odżywczo-odbudowujący, dzięki którym posiada absolutną moc przeciwzmarszczkową. Jego biomimetyczna konsystencja, zawierająca złote mikro-drobinki rozświetlające ożywi Twoje spojrzenie. Skóra jest wygładzona natychmiast po zastosowaniu. Z każdym dniem nabiera blasku. Balsam ma subtelny zapach białych kwiatów i drzewa sandałowego.

Wskazania: pielęgnacja skóry wokół oczu, skóra sucha, uwrażliwiona upływem czasu.

Sposób użycia: stosować rano i/lub wieczorem na skórę wokół oczu. Nabierz odrobinę balsamu koniuszkami palców, delikatnie ogrzej i podziel na palec wskazujący i środkowy obu dłoni. Następnie nałóż delikatnymi uciskami dwóch palców od wewnątrz do zewnątrz, rozpoczynając od dolnej powieki.

Cechy produktu

Postać
Rejestracja