Kategorie

Oilatum Baby Zaawansowana Ochrona, emulsja do kąpieli od 1 dnia życia, 500 ml

Cena jednostkowa: 8,26 zł za 100 mililitrów

Cena
41,29 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

Oilatum Baby emulsja do kąpieli to preparat stworzony z myślą o pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry dzieci oraz niemowląt już od pierwszych dni życia. Kosmetyk nie tylko pielęgnuje, ale także chroni naskórek przed nadmierną utratą wody, dzięki czemu skóra staje się gładka, elastyczna i doskonale nawilżona. 
 
Preparat skutecznie myje oraz nawilża, więc po kąpieli nie ma potrzeby nakładania na delikatną skórę dziecka oliwki, balsamu czy kremu. Środek ma neutralne pH, a naturalne substancje sprawiają, że jest on całkowicie bezpieczny dla dzieci i niemowląt. Mała ilość składników skutecznie minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień oraz reakcji alergicznych. Emulsja może być bez obaw stosowana na każdym etapie życia dziecka. 

Zastosowanie

Do codziennej kąpieli dzieci już od pierwszego dnia życia. 

Sposób użycia

Kąpiel w wannie: niemowlęta: do wypełnionej wodą wanienki wlać 1/2-2 nakrętek emulsji, dzieci: do wypełnionej wanny wodą wlać1-3 nakrętki emulsji. Kąpać dziecko przez 10-20 minut a następnie delikatnie osuszyć skórę. Mycie pod prysznicem: niewielką ilość emulsji do kąpieli nanieść na mokrą skórę. Spłukać i delikatnie osuszyć. 

Dodatkowe informacje

Produkt testowany dermatologicznie.
Posiada neutralne dla skóry pH.
Nie zawiera barwników, substancji zapachowych i konserwantów.

Cechy produktu