Kategorie

Oillan Baby, płyn do mycia i kąpieli 2w1, od urodzenia, 400 ml

Cena jednostkowa: 8,37 zł za 100 mililitrów

Cena
33,49 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Specjalna niskopieniąca formuła preparatu oparta na łagodnych substancjach myjących pochodzenia naturalnego zapewnia odpowiednią pielęgnację skóry wrażliwej, atopowej i skłonnej do alergii. Preparat delikatnie oczyszcza oraz pielęgnuje skórę. Ma neutralne dla skóry pH i nie narusza jej naturalnej bariery ochronnej. Nie powoduje łzawienia ani podrażnienia spojówek. 

Zawarta w składzie gliceryna wiąże i zatrzymuje wodę w naskórku, dzięki czemu zapewnia intensywne nawilżenie i ochronę przed przesuszeniem. Bisabolol przyczynia się do łagodzenia podrażnienia i zaczerwienienia skóry, pobudza regenerację oraz redukuje nieprzyjemne uczucie swędzenia. Kwas mlekowy wzmacnia barierę ochronną naskórka, pozostawiając miękką i gładką skórę.

Zastosowanie

Dla noworodków i niemowląt od 1. dni życia do pielęgnacji i oczyszczania wrażliwej i suchej skóry.

Sposób użycia

Niewielką ilość płynu wlać do wanienki wypełnionej wodą (o temperaturze ok. 37°C) lub nanieść na uprzednio zwilżoną myjkę. Po umyciu ciała i włosów dokładnie spłukać letnią wodą. Kąpiel niemowlęcia nie powinna trwać dłużej niż 3-5 minut.

Dodatkowe informacje

Produkt testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.

Nastąpiła zmiana szaty graficznej. Skład nie uległ zmianie. Produkty ze starą szatą graficzną wydawane będą do wyczerpania zapasów.

Cechy produktu