Kategorie

Olimp Gain Bolic 6000, smak truskawkowy, 1000 g

Cena jednostkowa: 3,26 zł za 100 gram

Cena
32,58 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

Olimp Gain Bolic 6000 węglowodanowo-białkowy koncentrat w proszku. Kompleksowa kompozycja odpowiednio zestawionych węglowodanów o zróżnicowanym indeksie glikemicznym oraz białek, wzbogacona w monohydrat kreatyny i taurynę. Białko przyczynia się do wzrostu lub utrzymania masy mięśniowej. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3g kreatyny dziennie. Węglowodany przyczyniają się do przywrócenie prawidłowego funkcjonowania mięśni (skurczu) po bardzo wytężonym lub długotrwałym wysiłku fizycznym prowadzącym do zmęczenia mięśni i wyczerpania zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych.**

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne produktu, dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na energię i białko, ćwiczących rekreacyjnie i sportowców, dążących do szybkiego rozwoju masy i siły mięśniowej lub ogólnych zdolności wysiłkowych.

Zalecane spożycie

1-3 porcje dziennie,  pomiędzy posiłkami, na godzinę przed i  po treningu. 1 porcję (100g=2 miarki) rozpuścić w 170ml wody. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Składniki

80% kompleks węglowodanowy (maltodektryna, dekstroza), 15,5% kompleks białkowy (koncentrat białek serwatkowych (z mleka), kazeina micelarna (z mleka), ultrafiltrowane białka jaja), aromaty, 1,5% monohydrat kreatyny, 0,5% tauryna, olej ze średniołańcuchowymi kwasami tłuszczowymi (olej MCT), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, cytryniany sodu, kwas jabłkowy, substancje zagęszczające: guma arabska, guma ksantanowa, sól sodowa karboksymetylocelulozy, substancje słodzące: acesulfam K, sukraloza, cyklaminiany, emulgator lecytyny (z soi), koszenila,
 
1 porcja (100g) zawiera: monohydrat kreatyny 1500mg, w tym kreatyna 1320mg, tauryna 500mg.
2 porcje (200g) zawierają: monohydrat kreatyny 3000mg, w tym kreatyna 2640mg, tauryna 1000mg.
3 porcje (300g) zawierają: monohydrat kreatyny 4500mg, w tym kreatyna 3960mg, tauryna 1500mg.

Ostrzeżenia

Nie przyjmmować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek ze składników. 

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. 
Informacja o alergenach: produkt może zawierać orzeszki ziemne (arachidowe).
Należy wziąć pod uwagę wartość odżywczą ewentualnie dodawanych środków spożywczych (np. mleka).
Zawiera cukry i substancję słodzące.
Produkt jest źródłem fenyloalaniny.
**korzystne działanie występuje w przypadku spożywania węglowodanów, ze wszystkich źródeł, przy łącznym spożyciu wynoszącym 4g na kg masy ciała, w dawkach przyjmowanych w ciągu pierwszych 4 godzin po bardzo wytężonym lub długotrwałym wysiłku fizycznym prowadzącym do zmęczenia mięśni i wyczerpania zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych i nie później niż 6 godzin po takim wysiłku.

Zawartość netto

1000g.

Producent

Olimp Laboratories Sp. z o.o.
ul. Nagawczyna 109c
39-200 Dębica

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego