Kategorie

Olimp Gold Omega 3 D3 + K2, 30 kapsułek miękkich

Cena jednostkowa: 8,66 zł za 10 kapsułek

Cena
25,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Gold Omega 3 D3 + K2 to suplement diety o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3, uzupełniony o witaminy D3 i K2. Wysokogatunkowy i skoncentrowany olej z ryb zimnowodnych, mianowany na 65% zawartość kwasów tłuszczowych omega-3, uzupełnia dietę w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3. Gold Omega 3 D3+K2 zawiera także wysoką ilość naturalnej witaminy K z natto, występującej w formie menachinonu-7 (witamina K2). Produkt uzupełniono o witaminę D3 na poziomie aż 2000 j.m. Kwasy omega-3 EPA* (kwas eikozapentaenowy)  i DHA* (kwas dokozaheksaenowy) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Witaminy D i K pomagają w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu krwionośnego - witamina K przyczynia się bowiem do prawidłowego krzepnięcia krwi, witamina D natomiast pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Witamina D uczestniczy także w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, przyczynia się do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witamina K uczestniczy również w utrzymaniu zdrowych kości.

Zastosowanie

Dla osób dorosłych w celu uzupełnienia diety w wielonienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 oraz w witaminy D i K. Produkt w szczególności polecany osobom dbającym o prawidłowe funkcjonowanie serca oraz układu krążenia, a także troszczących się o utrzymanie zdrowych kości.

Zalecane spożycie

1 kapsułka raz dziennie po posiłku, popijając dużą ilością wody.

Składniki

Olej rybi (źródło kwasów omega-3), witamina K (menachinon-7 – witamina K2 otrzymywana z soi przez fermentację), witamina E (D-alfa-tokoferol), witamina D (cholekalcyferol – witamina D3), składniki otoczki (żelatyna, woda, substancja utrzymująca wilgoć – glicerol, barwnik – E 150d).

 
1 kapsułka zawiera: olej rybi (65% kwasów tłuszczowych omega-3) 1000mg (w tym: 33% kwasu eikozapentaenowego (EPA) 330mg, 22% kwasu dokozaheksaenowego (DHA) 220mg, 10% inne kwasy omega-3 100mg, witamina D (D3) 50µg (2000 j.m.) (1000%)*, witamina K (K2) 50µg (67%)*, witamina E (mg α-TE) 12mg (100%)*.
 
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Ostrzeżenia

Nie stosować innych preparatów z witaminą D lub K. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych należy przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem. 

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu  dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Produkt może zawierać lecytynę sojową.
Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
*Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250mg EPA i DHA dziennie.

Producent

OLIMP LABORATORIES Sp. z o. o.
Nagawczyna 109c,
39-200 Dębica.

Cechy produktu

Postać
Rejestracja