Kategorie

Olimp Kelp, 60 tabletek powlekanych

Cena jednostkowa: 2,17 zł za 10 tabletek

Cena
12,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Kelp to suplement diety zawierający kelp – wodorost będący bogatym, naturalnym źródłem makroelementów oraz pierwiastków śladowych, w tym jodu. Jod uczestniczy w prawidłowej produkcji hormonów tarczycy i w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy, wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, a także przyczynia się do utrzymania właściwych funkcji poznawczych oraz prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety w jod.

Zalecane spożycie

1 tabletka raz dziennie po posiłku.

Składniki

Substancja wypełniająca – węglan wapnia; ekstrakt z morszczynu pęcherzykowatego (Fucus vesiculosus L.), substancje glazurujące – alkohol poliwinylowy (PVA), glikol polietylenowy, talk; substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; barwnik – dwutlenek tytanu.

 
1 tabletka zawiera: jod (z morszczynu pęcherzykowatego) 150µg (100%)*.
 
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Ostrzeżenia

Osoby chore, w tym w szczególności cierpiące na schorzenia tarczycy, zaburzenia z niedoboru jodu lub stosujące leki z zawartością jodu, przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem. W trakcie przyjmowania preparatu nie należy spożywać wodorostów (glonów) bogatych w jod, zwłaszcza suszonych. Preparatu nie należy stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. 
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach, chronić od wilgoci. 
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

OLIMP LABORATORIES Sp. z o. o.
Nagawczyna 109c
39-200 Dębica.

Cechy produktu

Postać
Działanie
Rejestracja