Olimp, Therm Line Fast, 60 tabletek

Olimp, Therm Line Fast, 60 tabletek

Cena: 33,59 zł

Cena jednostkowa: 5,60 zł za 10 tabletek
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Suplement diety
Producent: OLIMP

Olimp, Therm Line Fast, 60 tabletek - opis produktu

Suplement diety w postaci tabletek powlekanych, zawierający kompozycję składników roślinnych m.in zieloną herbatę oraz pieprz kajeński, które przyczyniają się do zmniejszenia masy ciała. Zielona herbata wspomaga także metabolizm, przyspieszając przemiany składników preparatu w organizmie. W skład produktu wchodzi także ekstrakt zielonej kawy - standaryzowany na zawartość kwasu chlorogenowego oraz SINETROL - opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych i guarany.
 
Zastosowanie: suplementacja diety w składniki aktywne produktu.  

Zalecane spożycie:

 • Zalecana dzienna porcja: 1 tabletka 2 razy dziennie popijając dużą ilością wody ok. 30 minut przed śniadaniem i obiadem lub treningiem. 
Składniki: ekstrakt pokrzywy (Urtica dioica L.), ekstrakt zielonej herbaty (Camellia sinensis L.), kofeina bezwodna, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt pieprzu kajeńskiego (Capsicum annuum L.); Sinetrol - opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych i guarany (Citrus sinensis L. Osbeck, Citrus grandis, Citrus aurantium var. dulcis, Paullinia cupana), substancje glazurujące - alkohol poliwinylowy (PVA), glikol polietylenowy, talk, krzemian glinowo-potasowy, monooleinian polioksyetylenosorbitolu; ekstrakt zielonej kawy (Coffea arabica L.), substancja wypełniająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancje przeciwzbrylające - dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; barwnik - dwutlenek tytanu.
 
 • 2 tabletki zawierają: ekstrakt pokrzywy 500mg, ekstrakt zielonej herbaty 300mg (w tym: EGCG 55% 165mg), kofeina (z kofeiny bezwodnej, zielonej kawy oraz Sinetrol) 242,6mg, ekstrakt pieprzu kajeńskiego 80mg (w tym: kapsaicyna 8% 6,4mg), Sinetrol 40mg, ekstrakt zielonej kawy 20mg (w tym: kwas chlorogenowy 50% 10mg).

Przeciwwskazania
 • Produkt zawiera kofeinę.
 • Nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży.
 • Nie należy stosować w przypadku kobiet karmiących piersią, u osób z chorobami serca, nadciśnieniem lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.
 • Osoby cierpiące na schorzenia nerek lub stosujące leki moczopędne przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.
 • Nie stosować bezpośrednio przed snem lub w ciągu kilku godzin poprzedzających sen.
 • Nie przekraczać spożycia 400mg kofeiny dziennie ze wszystkich źródeł.
 
Ważne wskazówki:
 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 • Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu.
 
Producent:
OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.
Nagawczyna 109 c
39-200 Dębica.

Therm Line Fast

Therm Line Fast to suplement diety w postaci tabletek powlekanych. Składniki zawarte w preparacie (m.in. ekstrakt z zielonej herbaty, pieprzu kajeńskiego i gorzkiej pomarańczy) wspomagają proces palenia tłuszczu oraz przyspieszają metabolizm.

Co zawiera Therm Line Fast i jak działają poszczególne składniki suplementu?

Pokrzywa staje się coraz popularniejsza głównie za sprawę dietetyków i kosmetologów. Ekstrakt z pokrzywy (Urticadioica L.) ma działania moczopędne. Wpływa na perystaltykę jelit. Pokrzywa wzmacnia także włosy, jak i również poprawia stan skóry.

Podobną popularnością cieszy się zielona herbata. Ekstrakt z naturalnej zielonej herbaty (Camelliasinensis L.) wspomaga metabolizm i przyczynia się do utleniania tłuszczów. Właściwości odchudzające zielona herbata zawdzięcza głównie substancji o nazwie galusan epigallokatechiny (EGCG). Ekstrakt z pieprzu kajeńskiego (Capsicumannuum L.) przyczynia się natomiast do redukcji wagi i stanowi tym samym wsparcie w programach odchudzających. Jest to możliwe dzięki wysokiej zawartości kapsaicyny. Ekstrakt z guarany pozwala natomiast utrzymać dobre samopoczucie, poprawia pamięć i czujność oraz ma wpływ na utrzymanie funkcji poznawczych na dobrym poziomie. Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy powoduje uwalnianie ciepła z organizmu oraz podwyższenie tempa metabolizmu.

Kwas chlorogenowy, stanowiący połowę zawartości ekstraktu z zielonej kawy, przyczynia się natomiast do utrzymywania prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Ma on również korzystny wpływ na metabolizm glukozy.

Kto może przyjmować suplement Therm Line Fast?

Ze względu na zawartość kofeiny w suplemencie Therm Line Fast nie zaleca się zażywania preparatu przez dzieci i kobiety w ciąży. Zbyt duże ilości tego składnika przyjmowane przez przyszłe matki mogą zakłócać przepływ krwi oraz transport substancji spożywczych, a także hamować wydzielanie hormonu wzrostu. Przyjmowania suplementu powinny unikać także kobiety karmiące piersią. Nie zaleca się również zażywania preparatu przez osoby mające problem z sercem (cierpiącymi na choroby serca) czy nadciśnieniem, dlatego że kofeina jest symulantem i podnosi ciśnienie. Therm Line Fast nie powinien być również przyjmowany przez tych, którzy są uczuleni (występuje u nich nadwrażliwość) na którykolwiek składnik produktu. Osoby, które borykają się z problemami dotyczącymi funkcjonowania nerek lub przyjmujące leki moczopędne powinny w pierwszej kolejności skonsultować się z lekarzem; to on orzeknie, czy przyjmowanie preparatu jest w pełni bezpieczne.