Olimp, Ulgrip med Junior, smak malinowy, od 3 lat, 125ml

18,97 Cena brutto
Cena jednostkowa: 15,18 zł za 100 ml

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: OLIMP

Olimp, Ulgrip med Junior, smak malinowy, od 3 lat, 125ml - opis produktu

Kaszel jest najczęstszym objawem, z jakim pacjenci pediatryczni trafiają pod opiekę lekarza. Częściej występuje u dzieci w wieku przedszkolnym - zdrowe dzieci w tym wieku mogą przebywać nawet 8 infekcji wirusowych dróg oddechowych z objawami kaszlu w jednym roku, każda trwająca około 10 dni. Ponad połowa przypadków ostrego kaszlu u dzieci spowodowana jest przez infekcje wirusowe. Kaszel jest reakcja obronna organizmu na podrażnienie błony śluzowej gardła, spowodowane infekcja lub innymi czynnikami drażniącymi, takimi jak suche lub zimne powietrze, zanieczyszczenia i pyły zawieszone w powietrzu. Kaszel, początkowo suchy i meczący może z czasem zmienić się w mokry kaszel z utrudnionym odkrztuszaniem lepkiej wydzieliny, z powodu suchości śluzówek.
 
Syrop Ulgrip med Junior łagodzi objawy zarówno suchego, jak i mokrego kaszlu, a także przynosi ulgę, nawet w sytuacjach gdy ciężko jednoznacznie określić rodzaj kaszlu. Oparty jest na surowcach roślinnych, bez dodatku sztucznych aromatów, barwników i konserwantów, które dodatkowo mogłyby podrażniać śluzówkę gardła. Syrop Ulgrip med Junior łagodzi kaszel, ale nie tłumi go w sposób farmakologiczny, przez co nie wpływa na jego ważną fizjologiczną rolę ochronną dla dróg oddechowych.
 
Zastosowanie: dla dzieci powyżej 3. roku życia oraz dorosłych w celu łagodzenia objawów zarówno suchego, jak i mokrego kaszlu, a także przynosi ulgę, nawet w sytuacjach gdy ciężko jednoznacznie określić rodzaj kaszlu. Do stosowania zarówno na dzień, jak i na noc.
 
Sposób użycia: dzieci od 3. roku życia: 2,5ml syropu 2-3 razy na dobę, dzieci od 6. roku życia oraz dorośli: 5ml syropu 2-3 razy na dobę. Przed użyciem wstrząsnąć. Aby działanie syropu było w pełni efektywne nie należy go popijać, ani przyjmować bezpośrednio przed posiłkiem.
 
Składniki: syrop z cukru inwertowanego, woda, sproszkowany owoc bzu czarnego, ekstrakt z korzenia prawoślazu, proszek malinowy, ekstrakt z kwiatostanu lipy, kwasek cytrynowy, kwas askorbinowy, ekstrakt z liścia bluszczu.
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość (uczulenie) na którykolwiek ze składników.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia.
Przechowywać w temperaturze pokojowej /poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 
Chronić przed światłem i wilgocią.
Bez konserwantów. Bez sztucznych aromatów i barwników.
Pojawiający się osad i zmetneinei sa normalnym zjawiskiem niewpływającym na jakość produktu.
Syrop może być bezpiecznie stosowany przz dłuższy czas, jednak w przypadku braku poprawy lub pogorszenia się objawów, pomimo stosoania produktu przez ponad 7 dni, nalezy skonsultowac się z lekarzem.
Przed zastosowaniem wyrobu w czasie ciąży lub karmienia piersią należy skonsuktować się z lekarzem. 
Zawiera cukier.
 
Producent:
OLIMP LABORATORIES Sp. z o. o.
Nagawczyna 109c
39-200 Dębica
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: