Kategorie

OLIPROX, lakier przeciwgrzybiczny do paznokci, 12ml

Cena jednostkowa: 491,58 zł za 100 mililitrów

Cena
58,99 zł

Produkt dostępny

Opis produktu

Oliprox Lakier do paznokci to wyrób medyczny, który skutecznie zapobiega zakażeniom grzybiczym oraz wspomaga leczenie grzybicy paznokci.
 
Skuteczność preparatu Oliprox Lakier do paznokci wynika z wyjątkowego połączenia składników aktywnych: klimbazolu, piroktonu olaminy i wyciągu z rozmarynu w postaci wodnego żelu. Składniki czynne, takie jak: klimbazol i pirokton olaminy, wykazują działanie biobójcze w stosunku do mikroorganizmów niszczących zdrową płytkę paznokcia. Wyciąg z rozmarynu stanowi ochronę przeciwbakteryjną w odniesieniu do szerokiego spektrum drobnoustrojów wywołujących infekcje dermatologiczne. 
 
Lakier Oliprox w postaci wodnego żelu tworzy warstwę ochronną na powierzchni paznokcia, zwalczając mikroorganizmy, które mogą być szkodliwe dla płytki paznokcia.
 
Poszczególne aktywne składniki preparatu wykazują nie tylko działanie niszczące na patogenne mikroorganizmy, ale także wspomagają odbudowę płytki paznokcia.

Zastosowanie

Sposób użycia

Lakier należy stosować raz lub dwa razy dziennie. Przed pierwszym użyciem należy obciąć paznokieć, a następnie nałożyć lakier na całej jego powierzchni. Pozostawić do wyschnięcia przez około 3-4 minuty. Nie należy usuwać lakieru przez 2-3 godziny od momentu jego nałożenia. Wskazane jest nakładanie lakieru wieczorem przed snem. 

Składniki

Pirokton olaminy, klimbazol, wyciąg z rozmarynu.

Ważne wskazówki

Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze poniżej 28 stopni Celsjusza.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Wyłącznie do stosowania zewnętrznego.
Testowany dermatologicznie.

Dystrybutor

DremaProfil Sp. z o.o.
ul. Promienna  34
05-077 Warszawa

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Sposób aplikacji
Działanie