OptiCleaner, maść 15g

OptiCleaner, maść 15g

Cena: 14,99 zł

Cena jednostkowa: 99,93 zł za 100 g
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: S-LAB OTC

OptiCleaner, maść 15g - opis produktu

Maść zawiera kompozycję składników, których działanie łagodzi objawy jęczmienia zewnętrznego, łac. hordeolum externum, w tym swędzenie, bolesność, obrzęk oraz przyspiesza regenerację naskórka. Miód manuka działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie, nawilża i regeneruje naskórek. Olejek manuka działa miejscowo znieczulająco i przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie, zmniejsza obrzęk. Ekstrakt z kory cynamonowca poprawia krążenie skóry, rozgrzewa, wspomaga usuwanie zalegających w skórze toksyn.
 
Wskazania: preparat przeznaczony do pielęgnacji skóry powiek.
 
Sposób użycia: oczyścić skórę powieki. Niewielką ilość maści wmasować w miejsce na powiece, w którym występuje jęczmień. Masaż należy przeprowadzać zawsze w kierunku ujścia gruczołów, czyli na powiece górnej z góry do dołu, a na powiece dolnej – z dołu ku górze. Jeśli w ciągu 5 dni od rozpoczęcia stosowania nie następuje widoczna poprawa, należy zgłosić się na konsultację do lekarza.
 
Składniki aktywne: miód manuka, olej manuka, ekstrakt z kory cynamonu.
 
Przeciwwskazania:
- unikać bezpośredniego kontaktu z powierzchnią oka,
- nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu, a w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej przerwać stosowanie,
- nie stosować na zranioną i uszkodzoną skórę,
- nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu,
- nie używać, jeśli opakowanie jest uszkodzone,
- przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci,
- preparat przeznaczony do użytku zewnętrznego.