ORAL-B, elektryczna szczoteczka do zębów, TriZone 500

ostatnia cena sprzedaży
136,99 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Bez recepty

Producent: PROCTER & GAMBLE

ORAL-B, elektryczna szczoteczka do zębów, TriZone 500 - opis produktu

Szczoteczka elektryczna Oral-B TriZone 500 zapewnia komfortowe szczotkowanie jak tradycyjną szczoteczką manualną. Jest delikatna dla zębów i dziąseł, delikatnie rozbija i usuwa płytkę nazębną.

Specyfikacja produktu:
- technologia TriZone łączy znajomy ruch szczotkowania jak w tradycyjnej manualnej szczoteczce z technologią triple-action i dogłębnym czyszczeniem -
- szczoteczka akumulatorowa,
- 1 tryb szczotkowania: codzienne czyszczenie z technologią czyszczenia 3D. Szczoteczka posiada jeden tryb szczotkowania: codzienne czyszczenie oraz sygnalizator, który pomaga zachować zalecany przez lekarzy dentystów 2-minutowy czas szczotkowania zębów.
- specjalne włókna stopniowo bledną, dzięki czemu wiesz, kiedy ją wymienić, aby uzyskać lepsze efekty mycia zębów (mniej więcej co 3 miesiące).
- końcówka TriZone 500 Oral-B jest zaprojektowana tak, by naśladować kształt końcówki zwykłej szczoteczki manualnej, ale skonstruowana tak, by czyścić zdecydowanie lepiej niż ona. Tak naprawdę możesz szczotkować zęby tak jak zwykle i z łatwością usuwać aż do 100% więcej płytki nazębnej. Włącz szczoteczkę, a uruchomisz trzy specjalistyczne strefy czyszczące. Włókna Power Tip docierają do tylnych zębów, krótsze, nieruchome włókna dokładnie czyszczą powierzchnię, a dłuższe włókna wymiatające dostają się głęboko pomiędzy zęby, co zapewnia dynamiczne, potrójne działanie. Teraz możesz szczotkować zęby tak jak zwykle i osiągać rewolucyjne wyniki. 

Ponadto Oral-B oferuje duży wybór końcówek do szczoteczek, które można dostosować do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. Do szczoteczki Trizone 500 pasuje wiele różnych końcówek Oral-B, a zatem możesz za każdym razem uzyskać wymagany rezultat czyszczenia zębów.

Opakowanie zawiera:
- rączka szczoteczki,
- stacja ładująca
- 1 końcówkę.

Gwarancja: 2 lata.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: