ZZZ ORAL-B, płyn do płukania jamy ustnej, 3D White Luxe, Sparkling Fresh, 250ml

ostatnia cena sprzedaży
11,09 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Kosmetyk leczniczy

Producent: PROCTER & GAMBLE

Grupa: Oral-B

ZZZ ORAL-B, płyn do płukania jamy ustnej, 3D White Luxe, Sparkling Fresh, 250ml - opis produktu

Płyn do płukania jamy ustnej Oral-B 3D White Luxe stanowi skuteczne wsparcie dla osób, które potrzebują kompleksowej ochrony jamy ustnej. Pomaga zapobiegać próchnicy w trudno dostępnych miejscach, chroniąc przed powstawaniem płytki nazębnej.

Formuła płynu do płukania zapewnia ochronę całej jamy ustnej, działając w wielu obszarach:

1. Zwalcza bakterie nawet w trudno dostępnych miejscach - szczoteczka do zębów oraz nić dentystyczna zwalczają bakterie jedynie w miejscach, do których mogą dotrzeć. Płyn do płukania jamy ustnej skutecznie dociera także do przestrzeni międzyzębowych i dziąseł oraz błony śluzowej.
2. Chroni zęby przed powstawaniem ubytków – pełni istotną rolę w ochronie zębów przed próchnicą. Co ważne - u osób, które używają płynu, łatwiej jest usunąć płytkę nazębną. Płyn do płukania jamy ustnej zawiera fluor, który dodatkowo pomaga chronić szkliwo zębów.

Wskazania: codzienna higiena jamy ustnej i zębów.

Sposób użycia: używaj po umyciu i nitkowaniu zębów. Przed  użyciem wypłucz z ust pastę do zębów. Dorośli i dzieci powyżej 6. roku życia: napełnić nakrętkę do oznaczenia 15ml i płukać usta przez 60 sekund raz dziennie. Nie połykać.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: