ZZZ ORAL-B, szczoteczka do zębów, Pro-Expert, Complete 7, Soft + pasta + nić dentystyczna

ostatnia cena sprzedaży
19,99 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Bez recepty

Producent: PROCTER & GAMBLE

ZZZ ORAL-B, szczoteczka do zębów, Pro-Expert, Complete 7, Soft + pasta + nić dentystyczna - opis produktu

ORAL-B, szczoteczka do zębów, Pro-Expert, Complete 7, Soft:

Posiada dwie elastyczne krawędzie dzięki czemu zapewnia idealne czyszczenie. Dopasowują się one do unikalnego kształtu zębów, w tym linii dziąseł dla uzyskania najwyższej czystości w porównaniu do zwykłych szczoteczek. Dzięki swojej giętkości szczoteczka Clinic Line Pro-Flex jest delikatna dla dziąseł przy regularnym stosowaniu w porównaniu do zwykłych szczoteczek manualnych.

BLENDAMED, pasta do zębów, ProExpert Clinic Line, Gum Protection, 75ml:

Pasta do zębów Blendamed Pro-Expert Clinic Line Ochrona Dziąseł zwalcza problemy z dziąsłami i poprawia ich stan w 4 tygodnie. Pasta chroni również wszystkie obszary jamy ustnej, które dentyści kontrolują najczęściej, dzięki zastosowanej technologii Stannous Complex.

Fluor - zapobiega powstawaniu ubytków, spowalniając proces rozpadu szkliwa i przyspieszając proces remineralizacji. Stannous – zwalcza bakterie związane z nadwrażliwością, płytką nazębną, problemami dziąseł i nieświeżym oddechem poprzez zahamowanie wzrostu płytki nazębnej. Polifosforany – zapobiegają powstawaniu kamienia nazębnego i, wraz z innymi składnikami, tworzą barierę ochronną zapobiegającą powstawaniu nowych przebarwień.

ORAL-B, nić dentystyczna, Satin Floss mint 25m:

Nić dentystyczna Oral-B Satinfloss jest wykonana z włókna przypominającego jedwabną wstążkę, która przyjemnie owija się wokół palców i gładko przesuwa się pomiędzy zębami oraz poniżej linii dziąseł, dzięki czemu nitkowanie staje się subtelnym doświadczeniem. Dwuwarstwowy projekt nici dentystycznej Oral-B Satinfloss skutecznie usuwa płytkę nazębną oraz cząstki jedzenia, co pozwala zapobiegać powstawaniu ubytków i problemów z dziąsłami, będąc jednocześnie prostą i łatwą metodą na znaczną poprawę zdrowia zębów i dziąseł.

*Szczoteczka dostępna w różnych kolorach - wybierany losowo.

Prosimy o zamieszczenie informacji o preferowanym wyborze koloru i/lub wzoru w polu "Uwagi" w formularzu zamówienia.

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Apteka nie gwarantuje dostępności produktu w przedstawionym kolorze/szacie graficznej.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: