Kategorie

OstroVit, Fat Burner Vege, 60 kapsułek

Cena jednostkowa: 5,00 zł za 10 kapsułek

Cena
29,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

OstroVit Fat Burner VEGE to suplement diety w wegańskich kapsułkach. Suplement diety zawiera wyciągi z roślin takich jak korzeń imbiru standaryzowany na gingerole, ekstrakt z liści zielonej herbaty w tym polifenole, ekstrakt z nasion afrykańskiego mango, ekstrakt z zielonej kawy standaryzowany na kwas chlorogenowy czy ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

1 porcję (2 kapsułki) dziennie.

Składniki

Ekstrakt z korzenia imbiru (Zingiber officinale Rosc.) gingerol, ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis (L.) Kuntze) polifenole, ekstrakt z nasion afrykańskiego mango (Irvingia gabonensis L.) DER 10:1, ekstrakt z ziaren zielonej kawy (Coffea L.) kwas chlorogenowy, ekstrakt z liści i łodyg żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Mey.) ginsenozyd, otoczka kapsułki (substancja wypełniająca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja żelująca: guma gellan, barwniki: erytrozyna, dwutlenek tytanu, indygokarmin).

Dzienna porcja zawiera: ekstrakt z korzenia imbiru 200mg, w tym gingerole 5% 10mg, ekstrakt z liści zielonej herbaty 200mg, w tym polifenole 40% 80mg, ekstrakt z nasion afrykańskiego mango DER 10:1 150mg, ekstrakt z ziaren zielonej kawy 100mg, w tym kwas chlorogenowy 50% 50mg, ekstrakt z liści i łodyg żeń-szenia 100mg, w tym ginsenozydy 20% 20mg.

Ostrzeżenia

Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, owies, jaja, skorupiaki, ryby.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

Fitness Trading
al. Wojska Polskiego 71
18-300 Zambrów