Kategorie

OstroVit, WPC80, Whey Protein Concentrate, smak waniliowy, 2270 g

Cena jednostkowa: 4,40 zł za 100 gram

Cena
99,99 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

OstroVit WPC80.eu to najwyższej jakości koncentrat białka serwatkowego, zawierający 80% białka. Jest to doskonałe źródło pełnowartościowego białka zwierzęcego, które zawiera szeroki profil aminokwasów niezbędnych do budowy włókien mięśniowych. Produkt wyprodukowany jest w procesie ultrafiltracji, w którym skoncentrowana frakcja białkowa z serwatki zostaje zagęszczona przed wcześniejszym oddzieleniem od cukru mlecznego i tłuszczu. Charakteryzuje się obniżoną zawartością tłuszczu i węglowodanów.
 
Białko serwatkowe intensywnie wspomaga proces wzrostu mięśni oraz pozwala na odbudowę włókien mięśniowych. Działa anabolicznie oraz antykatabolicznie - zapobiega przed rozpadem tkanki mięśniowej. Zmniejsza uczucie zmęczenia oraz przyspiesza regenerację mięśni po treningu. Z uwagi na 80% zawartość białka OstroVit WPC80.eu jest odpowiedni dla wszystkich sportowców, niezależnie od uprawianej dyscypliny sportowej. Szczególnie polecany jest w okresie budowania masy mięśniowej. Zawarte w preparacie węglowodany i białko stanowią doskonałe źródło składników pokarmowych wspomagających wzrost beztłuszczowej masy ciała.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki prepartu.

Zalecane spożycie

Jedną porcję 30g (2,5 miarki) rozpuścić w 200ml chudego mleka lub wody. Spożywać 2-3 razy dziennie, w zależności od zapotrzebowania

Składniki

Koncentrat białek serwatkowych (z mleka), emulgator - lecytyna rzepakowa, aromat, substancje słodzące: sukraloza, glikozydy stewiolowe.
 
jedna porcja (30g) zawiera: koncentrat białka serwatkowego 23g.

Ważne wskazówki

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. 
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. 
Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.
Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Produkt zawiera substancje słodzące.

Producent

Fitness Trading 
al. Wojska Polskiego 71 
18-300 Zambrów