Kategorie

Pampers Pants, pieluchomajtki rozmiar 4, 9-15 kg, 104 sztuki

Cena jednostkowa: 0,81 zł za 1 sztukę

Cena
83,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Gdy dziecko staje się aktywne i próbuje raczkować podczas zmieniania pieluszki, może być trudno ją założyć. Pieluchomajtki Pampers Pants poradzą sobie z tym bez problemu. Łatwo się je zakłada i ściąga - wystarczy oderwać boczne szwy. Są elastyczne i dostosowują się do ruchów dziecka, dzięki czemu zapewniają pełen komfort oraz dopasowanie. Zastosowane rewolucyjne 3 kanaliki chłonne pomagają równomiernie rozprowadzić wilgoć, zapobiegając jej gromadzeniu się oraz zamykają ją wewnątrz pieluszki, dzięki czemu skóra dziecka pozostaje sucha. Pieluchomajtki Pampers Pants zmienia się bardzo szybko i łatwo, nawet jeśli dziecko raczkuje.

Zastosowanie

Jednorazowe pieluchomajtki dla dzieci o masie ciała od 9 do 15kg.

Sposób użycia

  • Aby zdjąć zużyte pieluchomajtki, ostrożnie rozedrzyj boczki, uważając, by zawartość nie wydostała się na zewnątrz.
  • Następnie zsuń je w dół nóżek dziecka, zwiń i sklej przy pomocy taśmy.
  • Przed założeniem nowych pieluchomajtek, oczyść skórę dziecka, tak jak robisz to podczas zmiany zwykłej pieluszki.
  • Załóż czystą parę pieluchomajtek.

Składniki

Petrolatum (wazelina), Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum (parafina ciekła), Aloe Barbadensis Leaf Extract (ekstrakt z liści aloesu).

Cechy produktu

  • Łatwe do założenia (wsuwane jednym ruchem) i ściągania (wystarczy rozerwać boczki).
  • Miękkie jak bawełna i przypominają bieliznę - zapewniają dziecku komfort przez cały dzień.
  • Z kanalikami powietrznymi, które umożliwiają swobodny przepływ powietrza wewnątrz pieluszki, zapewniając suchość nawet do 12 godzin.
  • Z wewnętrzną warstwą zawierającą chłonne mikroperełki, która wchłania i zamyka wilgoć.
  • Z elastycznymi taśmami wokół talii i nóg, które zapewniają idealne dopasowanie do ruchów dziecka.

Ostrzeżenia

Aby zapobiec ryzyku uduszenia, opakowanie należy przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Zawartość opakowania

104 sztuki

Producent


Procter & Gamble

Pampers Pants 4 – z myślą o delikatnej skórze dziecka

Skóra pełni wiele istotnych funkcji w naszym organizmie. Jednym z jej głównych zadań jest ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Aby mogła spełniać swoje funkcje, należy regularnie dbać o jej zdrowie i dobrą kondycję. Jest to szczególnie ważne, jeśli chodzi o dzieci – ich skóra nie jest bowiem w pełni rozwinięta i wymaga szczególnej troski. Jedną z powszechnie występujących wśród maluszków dolegliwości skórnych są odparzenia. W ich profilaktyce wspierają pieluchomajtki Pampers Pants 4, których materiał bogaty jest w oddychające mikropory odprowadzające wilgoć na zewnątrz, by skóra dziecka pozostała sucha i stała się bardziej odporna na odparzenia.

Wewnętrzna warstwa Pampers Pants 4 zawiera ekstrakt z aloesu, który łagodzi podrażnienia, działa kojąco, nawilża oraz pielęgnuje delikatny naskórek. Miękkie, oddychające materiały zostały wykorzystane, aby maluch czuł się swobodnie.

Pampers pieluchomajtki 4 – dlaczego warto?

Pieluchomajtki Pampers Pants 4 są przeznaczone dla dzieci o masie ciała 8-14 kg. Na tym etapie rozwoju dziecko jest w ciągłym ruchu, zaczyna się przemieszczać i stawiać pierwsze kroki. Niezależnie, czy maluszek uczy się raczkować, czy już rozpoczyna swoją przygodę z chodzeniem, miękkie pieluchomajtki zapewnią mu komfort i swobodę przez cały dzień.

Zmiana pieluchomajtek Pampers 4 przebiega szybko, dzięki czemu masz więcej czasu na zabawę z maluszkiem i wsparcie jego rozwoju. Ściągacze po bokach produktu umożliwiają jego założenie w pozycji stojącej tak jak zwykłe majteczki, bez konieczności kładzenia dziecka na plecy. Zdejmowanie zużytych pieluchomajtek jest równie łatwe. Po prostu rozerwij boki, uważając, by ich zawartość nie wydostała się na zewnątrz. Specjalna taśma z tyłu Pampers Pants 4 pozwala je zabezpieczyć po zwinięciu i wyrzucić jak zwykłą pieluszkę.

Dodatkowym atutem produktu jest fakt, że zapewnia on aż do 12 godzin suchości, co pozwala zapewnić dzieciom spokojny sen przez całą noc. Pampers Pants 4 sprawdzą się również na dłuższych wyjazdach lub w podróży. Pamiętaj jednak, aby wymieniać pieluchę dziecka regularnie nie rzadziej niż co trzy godziny.