Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych
Kategorie

Pampers Premium Care, pieluchy rozmiar 3, 6-10 kg, 60 sztuk

Cena jednostkowa: 0,95 zł za 1 sztukę
Cena
56,99 zł
Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych

Opis produktu

Pampers Premium Care to pieluszki miękkie jak puch. Posiadają wycięcie na pępek, aby chronić delikatny brzuszek niemowlęcia. Stworzone z warstwy chłonnej, powłoczki z wyściółki Heart Quilts, która jest wyjątkowo miękka dla skóry dziecka, a przy tym równomiernie odprowadza wilgoć. Kanaliki powietrzne, które występują w peluszkach Pampers Premium Care pomagają skórze oddychać i gwarantują maluszkowi do 12 godzin suchości. A ponadto posiadają wskaźnik wilgotności, który poinformuje Cię, kiedy należy zmienić pieluszkę. 

Zastosowanie

Jednorazowe pieluszki dla niemowląt o masie ciała od 6 do 10kg.

Sposób użycia

  • Aby ściągnąć pieluszkę, należy ostrożnie rozedrzeć tasiemki, uważając, by zawartość pieluszki nie wydostała się na zewnątrz.
  • Następnie zwij zużytą pieluszkę i sklej przy pomocy tasiemek.
  • Oczyść skórę dziecka, wykorzystując do tego np. chusteczki nawilżane.
  • Załóż czystą pieluszkę.

Cechy produktu

  • Warstwa chłonna/powłoczka z wyściółką Heart Quilts, która jest wyjątkowo miękka dla skóry dziecka, a przy tym równomiernie odprowadza wilgoć.
  • Wskaźnik wilgotności informujący, kiedy należy zmienić pieluszkę.
  • Kanaliki powietrzne zapewniające przewiewność i suchość nawet do 12 godzin.
  • Wyselekcjonowane, miękkie jak puch materiały dobrane z myślą o delikatnej skórze dziecka (produkt nie zawiera piór).
  • Rozmiar: 3
  • Waga: od 6 do 10 kg.

Ważne wskazówki

Aby zapobiec ryzyku uduszenia, opakowanie należy przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Zawartość opakowania

60 sztuk

Dystrybutor

Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.
ul. Zabraniecka 20
03-872 Warszawa

Cechy produktu

Pora stosowania
Rozmiar
3
Rejestracja

Pampers Premium Care 3 – pieluchy dla dzieci o wadze 6 - 10 kg

Nowe pieluchy dla maluchów od marki Pampers zapewniają 5-gwiazdkową ochronę skóry Twojej pociechy. Zostały wykonane z jedwabiście miękkich materiałów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki temu dają Twojemu dziecku komfort, jakiego potrzebuje do poznawania świata. Bardzo ważne – Pampers Premium Care to błyskawiczne uczucie suchości. To pierwsze i jedyne na rynku pieluszki wyposażone w trzy chłonne kanaliki – ta technologia zapewnia suchość aż do 12 godzin. Wszystko po to, by zapewnić maluszkowi najlepszą ochronę.

Wysokiej jakości pieluchy Pampers

Pampers Premium Care 3 zostały zaprojektowane we współpracy z pediatrami, z myślą o bezpieczeństwie i wyjątkowo delikatnej skórze Twojego dziecka. Pieluszki wykonane są z oddychających materiałów – w trosce o komfort, jaki zapewni prawidłowa cyrkulacja powietrza. Ponadto posiadają one specjalne wycięcie z przodu, którego zadaniem jest ochrona pępka oraz delikatnego brzuszka maleństwa. Każdorazowo o konieczności zmiany pieluszki poinformuje Cię wskaźnik wilgoci, który znajduje się z przodu produktu. Premium Care powstały w trosce o szczególne potrzeby malucha, jak i rodzica.