PAMPERS Premium Care, pieluchy rozmiar 1, Newborn, 2-5kg, 78 sztuk

PAMPERS Premium Care, pieluchy rozmiar 1, Newborn, 2-5kg, 78 sztuk

43,19 Cena brutto
Cena jednostkowa: 0,55 zł za 1 sztukę
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Dostępny

Rodzaj: Artykuł dziecięcy

Producent: PROCTER & GAMBLE

PAMPERS Premium Care, pieluchy rozmiar 1, Newborn, 2-5kg, 78 sztuk - opis produktu

Otul swoje dziecko pieluszką Pampers Premium Care – najbardziej delikatną i najlepszą ochroną skóry od Pampers. Pieluszka jest miękka jak puch. Dodatkowo posiada warstwę chłonną/powłoczkę z wyściółką Heart Quilts, która jest wyjątkowo miękka dla skóry dziecka, a przy tym równomiernie odprowadza wilgoć. Posiada również wskaźnik wilgotności, który informuje Cię, kiedy należy zmienić pieluszkę. Ponadto pieluszki Pampers zapewniają ochronę delikatnego brzuszka Twojego dziecka dzięki wycięciu na pępek. Nie zawierają pierza.

Pieluszki są odpowiednie dla noworodków ważących od 2 do 5 kg.
 
Sposób użycia: w celu zdjęcia pieluszki należy ostrożnie rozedrzeć tasiemki uważając, by zawartość pieluszki nie wydostała się na zewnątrz. Następnie zwinąć zużytą pieluszkę i skleić przy pomocy tasiemek. Oczyść skórę dziecka wykorzystując do tego np. chusteczki nawilżane i założyć czystą pieluszkę.

Cechy produktu:
- warstwa chłonna/powłoczka z wyściółką Heart Quilts, która jest wyjątkowo miękka dla skóry dziecka, a przy tym równomiernie odprowadza wilgoć,
- wskaźnik wilgotności informujący, kiedy należy zmienić pieluszkę,
- kanaliki powietrzne, które zapewniają przewiewność i suchość nawet do 12 godzin,
- wycięcie na pępek, zaprojektowane z myślą o pierwszych dniach dziecka na świecie (dostępne w rozmiarach 0, 1 i 2),
- wyselekcjonowane, miękkie jak puch materiały dobrane z myślą o delikatnej skórze dziecka (nie zawiera piór),
- ze składnikami takimi jak: Petrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum (parafina ciekła), Aloe Barbadensis Leaf Extract (ekstrakt z liści aloesu).
 
Ostrzeżenia: aby zapobiec ryzyku uduszenia, opakowania należy przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Zawartość opakowania: pieluchy PAMPERS Premium Care, rozmiar 1, Newborn, 2-5kg, 78 sztuk.

Producent:
Procter & Gamble

Pampers premium care 1 – pieluchy dla noworodków

Nowe pieluchy dla noworodków marki Pampers to wybór zapewniający 5-gwiazdkową ochronę skóry Twojego maluszka. Są wykonane z jedwabiście miękkich materiałów, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a co najważniejsze – zapewniają błyskawiczne uczucie suchości. To pierwsze i jedyne na rynku pieluszki wyposażone w trzy chłonne kanaliki, dzięki którym skóra dziecka może pozostać sucha aż do 12 godzin. Zapewnij swojemu maluszkowi najlepszą ochronę od Pampers.

Wysokiej jakości pieluchy – już od pierwszych dni życia

Pampers premium care 1 zostały zaprojektowane we współpracy z pediatrami, z myślą o bezpieczeństwie i wyjątkowo delikatnej skórze Twojego dziecka. Oddychające materiały, z których wykonano pieluszki, zapewniają właściwą cyrkulację powietrza, a specjalne wycięcie z przodu ma za zadanie chronić delikatny brzuszek maleństwa. Ponadto pieluszki Pampers posiadają innowacyjny wskaźnik, który zmieniając kolor pod wpływem wilgoci, informuje Cię o konieczności zmiany pieluszki.