Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze
Kategorie

Papilocare, żel dopochwowy, 5ml x 7 aplikatorów

Cena
69,99 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Żel dopochwowy, którego właściwości umożliwiają stworzenie warstwy ochronnej w strefie przekształceń nabłonkowych szyjki macicy w celu zapobiegania ryzyku integracji wirusa
HPV. Przyspieszenie procesu gojenia, jeśli stosowany jest we wspomaganiu leczenia zmian śródbłonkowych wywołanych przez wirus. HPV w obrębie błony śluzowej szyjki macicy i pochwy.

Zastosowanie

Procesy kontroli i reepitalizacji (odbudowy) strefy przekształceń nabłonkowych szyjki macicy w celu zapobiegania ryzyku, występowania śródbłonkowych zmian małego stopnia (LSIL) wywołanych przez wirus HPV, leczenie zmian śródbłonkowych wywołanych przez wirus HPV, naprawę i reepitalizacje uszkodzeń błony śluzowej szyjki macicy i pochwy, leczenie suchości błony śluzowej pochwy, przywrócenie równowagi mikrobiologicznej pochwy, poprawę ogólnego stanu pochwy, stworzenie warunków do szybkiego gojenia się uszkodzeń na skutek drapania spowodowanego świądem i pieczeniem, w przypadku uszkodzeń, które powodują świąd i/lub pieczenie tworzy warstwę ochronna, która szybko łagodzi dolegliwości, tworząc odpowiednie warunki przyspieszające naturalny proces gojenia.

Sposób użycia

Aplikator służy do jednorazowego użycia, jego zawartość należy stosować dopochwowo, najlepiej wieczorem przed snem. Ścisnąć opakowanie tak, aby opróżnić zawartość aplikatora i delikatnie wyjąć. Nie podmywać się. Wyrzucić jednorazowy aplikator. Zaleca się stosowanie raz dziennie przez 21 dni, a następnie co drugi dzień, w zależności od zaleceń lekarza.

Składniki

Niosomy kwasu hialuronowego, niosomy β-glukanu, fitosomy wąkrotki azjatyckiej, BioEcolia, aloes (Aloe Vera), Wrośniak różnobarwny (Coriolus Versicolor), wyciąg z miodly indyjskiej (Neem).

Przeciwwskazania

Nie należy stosować w przypadku rozpoznanej nadwrażliwości na którykolwiek składnik. Jeśli po zastosowaniu występują dolegliwości związane z użyciem produktu, należy zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem. W przypadku ciąży należy skonsultować się z lekarzem.

Ważne wskazówki

Przechowywać w sposób niedostepny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu.

Producent

PROCARE HEALTH IBERIA, S.L.,
Av. Miguel Hernández 21,
bajo 46450 Benifaió (Valencia).

Dystrybutor

Gedeon Richter,
Plc. Gyömrői ut 19-21. 1103 Budapeszt.