Kategorie

Paracelsus Nalewka wspierająca prawidłowy sen, 200 ml

Cena jednostkowa: 12,75 zł za 100 mililitrów

Cena
25,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Tonik zawiera ziołowe ekstrakty z głogu, aronii, bzu czarnego, melisy, lawendy, kozłka lekarskiego (waleriana), melatoninę, witaminę C pochodzącą z aceroli i witaminę E. Produkt nie zawiera alkoholu, ani zbędnych dodatków. Bez dodatku cukru. Zawarta w produkcie melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie, korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

Spożyć po posiłku, raz dziennie 2 łyżeczki (10ml) lub dwa razy dziennie po 1 łyżeczce (5ml). Nalewkę można dodać do wody lub herbaty.

Składniki

Woda, soki zagęszczone z aronii i jabłek, ekstrakty z: szyszek chmielu, owoców głogu, ziela melisy, owoców bzu czarnego, owoców aronii, kwiatów lawendy, korzeni kozłka lekarskiego, owoców aceroli standaryzowany na 25% zawartość witaminy C, substancja konserwująca: sorbinian potasu, przeciwutleniacz: d-alfa-tokoferol (witamina E), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, melatonina.

10ml zawiera: ekstrakt z chmielu 400mg, ekstrakt z głogu 320mg, ekstrakt z melisy 320mg, ekstrakt z bzu czarnego 300mg, ekstrakt z aroni 100mg, ekstrakt z lawendy 100mg, ekstrakt z kozłka lekarskiego 100mg, melatonina 1mg, witamina C 20mg (25%)*, witamina E 6mg (50%)*

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Ostrzeżenia

Nie podawać dzieciom poniżej 12 roku życia. Kobiety w ciąży i karmiące powinny przed zastosowaniem skonsultować się z lekarzem. Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek składnik preparatu. Preparaty zawierające melatoninę mogą osłabiać koncentrację i szybkość reakcji oraz wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu. Nie spożywać alkoholu podczas stosowania preparatu.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępnym dla małych dzieci.
Przed użyciem wstrząsnąć.
Po otwarciu produkt należy przechowywać w lodówce.
Występujący osad świadczy o obecności naturalnych składników i nie stanowi wady produktu.

Zawartość netto

200ml.

Producent

Aura Herbals Jarosław Paul
23 Marca 77/3
81-821 Sopot

Cechy produktu